aktualizacja 

Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany

10

Katarzyna Dziurska sprawiła niemałą niespodziankę. Celebrytka zdradziła, że niebawem... rozpocznie swoją przygodę z boksem. W rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, dlaczego zdecydowała się na taką zmianę.

Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany
Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany (AKPA)

Kasia Dziurska to popularna trenerka fitness. Ma za sobą m.in. występy w "Tańcu z gwiazdami". W tym show dała się poznać z bardzo dobrej strony. Niejednokrotnie zachwycała umiejętnościami tanecznymi. Teraz postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Polski boks zyskał gwiazdę, która z pewnością mocno przyczyni się do wzrostu popularności tej dyscypliny. W ringu niebawem zobaczymy właśnie Katarzynę Dziurską. Gwiazda fitnessu od razu wskakuje na głęboką wodę, bo zdecydowała się wejść w zawodowy boks.

Jej wybór był sporym zaskoczeniem, bowiem boks nie jest obecnie w Polsce tak popularny jak MMA, w którym można zarobić bardzo duże pieniądze. Największe gwiazdy FAME MMA potrafią zainkasować ponad pół miliona złotych za jedną walkę. Dlaczego zatem piękna trenerka fitness zdecydowała się na dyscyplinę, która w Polsce obniżyła loty?

Po ponad 12 latach spędzonych na siłowni, potrzebowałam nowego bodźca treningowego, nowego celu i wybór padł właśnie na boks. Poza tym zawsze chciałam spróbować swoich sił w tej dyscyplinie - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem".

Trzy lata walk

34-latka związała się trzyletnią umową z grupą KnockOut Promotions, która należy do Andrzeja Wasilewskiego. W tej chwili nie wiadomo, kiedy będzie debiut i kto będzie pierwszą rywalką.

Razem z promotorami panem Andrzejem Wasilewskim i panem Jackiem Szelągowskim oraz trenerem Jackiem Dąbrowskim, na razie skupiamy się na debiucie, później będziemy planować dalszą drogę. Będę realizować każdy cel krok po kroku. Nie chce jednak wychodzić z planami za mocno w przyszłość, skupiam się na teraźniejszości - dodaje Dziurska.
Zobacz także: To się nazywa praca zespołowa. Podczas fety nie zapomnieli o kontuzjowanej siatkarce (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić