Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany

7
Podziel się:

Katarzyna Dziurska sprawiła niemałą niespodziankę. Celebrytka zdradziła, że niebawem... rozpocznie swoją przygodę z boksem. W rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, dlaczego zdecydowała się na taką zmianę.

Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany
Piękna trenerka wchodzi do boksu. Ma wielkie plany (AKPA)

Kasia Dziurska to popularna trenerka fitness. Ma za sobą m.in. występy w "Tańcu z gwiazdami". W tym show dała się poznać z bardzo dobrej strony. Niejednokrotnie zachwycała umiejętnościami tanecznymi. Teraz postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Polski boks zyskał gwiazdę, która z pewnością mocno przyczyni się do wzrostu popularności tej dyscypliny. W ringu niebawem zobaczymy właśnie Katarzynę Dziurską. Gwiazda fitnessu od razu wskakuje na głęboką wodę, bo zdecydowała się wejść w zawodowy boks.

Jej wybór był sporym zaskoczeniem, bowiem boks nie jest obecnie w Polsce tak popularny jak MMA, w którym można zarobić bardzo duże pieniądze. Największe gwiazdy FAME MMA potrafią zainkasować ponad pół miliona złotych za jedną walkę. Dlaczego zatem piękna trenerka fitness zdecydowała się na dyscyplinę, która w Polsce obniżyła loty?

Po ponad 12 latach spędzonych na siłowni, potrzebowałam nowego bodźca treningowego, nowego celu i wybór padł właśnie na boks. Poza tym zawsze chciałam spróbować swoich sił w tej dyscyplinie - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem".

Trzy lata walk

34-latka związała się trzyletnią umową z grupą KnockOut Promotions, która należy do Andrzeja Wasilewskiego. W tej chwili nie wiadomo, kiedy będzie debiut i kto będzie pierwszą rywalką.

Razem z promotorami panem Andrzejem Wasilewskim i panem Jackiem Szelągowskim oraz trenerem Jackiem Dąbrowskim, na razie skupiamy się na debiucie, później będziemy planować dalszą drogę. Będę realizować każdy cel krok po kroku. Nie chce jednak wychodzić z planami za mocno w przyszłość, skupiam się na teraźniejszości - dodaje Dziurska.
Zobacz także: To się nazywa praca zespołowa. Podczas fety nie zapomnieli o kontuzjowanej siatkarce (wideo)
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Hermes
2 tyg. temu
Niech ją obiją,jak chce mówi i ma.
Blllee🤢
2 tyg. temu
Zwłaszcza ta świecąca broda jest piękna.
WoW
2 tyg. temu
Noo, to gdzie ta piękność.
Piotr
2 tyg. temu
Taka piękna, że ma widok jej zdjęcia mi opadł.
Laki
2 tyg. temu
Kto to i co ma wspólnego z piekna
POlak
2 tyg. temu
Kurdej-Szatan kontra Najman ...kto by wygrał ?
Emeryt
2 tyg. temu
Dziurska Ciupa ect. Nazwiska mówią same za siebie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić