Trzeci sezon "Love Island". Duże zmiany w willi miłości

0

Willa miłości, w której odbywa się "Love Island", przeszła spore zmiany. Ujawniono już, jak wygląda obiekt po metamorfozie. Bez wątpienia jest to niezwykłe miejsce!

Trzeci sezon "Love Island". Duże zmiany w willi miłości
"Love Island" (Facebook)

Już w niedzielę rozpocznie się trzeci sezon "Love Island". Uczestniczki i uczestnicy ponownie zamieszkają w willi, by poszukać tam drugiej połówki. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Willa miłości po raz kolejny przeszła metamorfozę. Na Facebooku możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. Bez wątpienia ten obiekt robi duże wrażenie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na horyzoncie pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Love Island". Zostanie on wyemitowany w niedzielę 28 lutego. Wyjątkowo zaplanowano go na godzinę 20:00.

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku i w każdą niedzielę. Program każdorazowo będzie się rozpoczynać o godzinie 22:10. Show "Love Island. Wyspa miłości" będzie można oglądać w Polsacie i na platformie IPLA.

"Love Island". Kto pojawi się w willi?

Na fanpage'u tego popularnego programu zaprezentowano już kilku uczestników. Wiemy, że w willi na pewno pojawią się: Dawid, Stella, Mateusz, Anna, Maciej oraz Waleria. Sama prezentacja tych osób wywołała wśród internautów skrajne emocje.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić