aktualizacja 

Tu Szelągowska trzyma papierosy. Pokazała zdjęcie swojej skrytki

14

Dorota Szelągowska to niekwestionowany autorytet w sprawie remontów. Dla prezenterki, krótki czas na wykonanie metamorfozy w programach TVN często wiąże się ze stresem. Właśnie dlatego pali papierosy. Szelągowska pokazała, gdzie ukrywa paczkę i zapalniczkę.

Tu Szelągowska trzyma papierosy. Pokazała zdjęcie swojej skrytki
Dorota Szelągowska pokazała, gdzie trzyma papierosy (Instagram, Dorota Szelągowska)

Dorota Szelągowska od lat zajmuje się aranżacją wnętrz. Projektuje i remontuje domy i mieszkania swoich klientów, ale też uczestników wielu programów telewizyjnych. Produkcje, w których gwiazda wraz z ekipą odpowiada za metamorfozy wnętrz cieszą się ogromną popularnością wśród widzów.

Niestety, czas na wykonanie pracy jest bardzo ograniczony. Bywa, że ekipa pracuje całe noce, by zdążyć z finałem i oddać mieszkanie w ręce właścicieli. Dorotę Szelągowską i jej współpracowników kosztuje to wiele nerwów.

Stres, Dorota Szelągowska rozładowuje m.in. paląc papierosy. Gwiazda nie ukrywa, że jest od nich uzależniona. - Papieros to jest coś więcej niż smrodliwy dym, który wdychasz i zaspokojenie nałogu, to też jednostka czasu i nagroda, jak coś zrobisz to robisz przerwę na papierosa - zdradziła kilka miesięcy temu w rozmowie z Żurnalistą.

Choć Szelągowska nikogo nie zachęca do zaczęcia palenia, coraz częściej pozuje z nimi do zdjęć. Wiele z tych fotografii trafia na Instagram projektantki. Tym razem zaprezentowała fanom, gdzie trzyma paczkę i zapalniczkę.

Skrytka na papierosy według Doroty Szelągowskiej. Gwiazda TVN zaprezentowała fanom zdjęcie nóg. Widać, że ma na nich długie kozaki. Jednak gdy lepiej się przyjrzymy, zauważymy, że w bucie znajduje się... paczka papierosów i zapalniczka! Zdjęcie znajduje się niżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Szelągowska chwali się domem. Co za kuchnia
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić