Tu wszystko ma duszę. Tak mieszka Antek Królikowski

71

Antoni Królikowski jakiś czas temu wziął ślub, a niedawno urodził mu się synek. Niestety, związek z aktorką Joanną Opozdą się rozpadł. Gwiazdor na szczęście ma przystań, w której może oderwać się od problemów codzienności. "Królik" mieszka jak prawdziwy artysta. W takim miejscu z pewnością łatwiej znosić trudy.

Tu wszystko ma duszę. Tak mieszka Antek Królikowski
Antek Królikowski (Instagram)

Antoni Królikowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Często wrzuca zdjęcia z planu albo wyjść z rodziną czy znajomymi.

Ale znaleźć można również te z domowego zacisza. Wtedy można dostrzec, że aktor lubi połączenie stylu artystycznego z nowoczesnością.

Szczególnie widać to po salonie, gdzie znajduje się szary fotel w stylu vintage, dużo drewna i roślin doniczkowych. Pod kolor fotela jest też spora kanapa. Ta część pokoju wydaje się być udekorowana w starym stylu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Druga za to – wręcz przeciwnie. Jasne, długie zasłony tworzą świetny kontrast z drewnianą podłogą i szarą kanapą. Trzeba przyznać, że aktor ma tam bardzo przestronnie, ponieważ w czasie świąt zmieściła się tam choinka i wiele ozdób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktor uwielbia podróżować. Widać to szczególnie po jego… lodówce, na której wprost roi się od magnesów z różnych zakątków świata, m.in. z Wielkiej Brytanii czy Amsterdamu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pomieszczenie, w którym znajduje się ogromny stół, to prawdopodobnie jadalnia. I tutaj już jest zdecydowanie bardziej nowocześnie. Na białej ścianie wiszą obrazy i plakaty, które doskonale oddają jego artystyczną duszę. Możemy również dostrzec długie, białe zasłony, podobne do tych, które ma w salonie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dużym atutem domu Antka Królikowskiego jest… przestronny ogród. To tam uwielbia czytać książki i jeść posiłki z rodziną przy stole zewnętrznym.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niewątpliwie jest to niezwykle urokliwe miejsce. Ale co z pokoikiem dziecięcym?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić