Regina Phalange| 

Tuchlińska po raz pierwszy pokazuje dziecko starszego o niemal 50 lat partnera

78

Młodziutka była modelka żyje jak w bajce. Jej starszy o prawie pół wieku mąż jest stałym bywalcem listy najbogatszych Polaków. W tym roku zostali rodzicami. Piękna historia prawdziwej bezinteresownej miłości.

Tuchlińska po raz pierwszy pokazuje dziecko starszego o niemal 50 lat partnera
Patrycja Tuchlińska i jej bajeczne życie (Instagram)

Patrycja Tuchlińska była modelką i startowała w konkursach piękności. Jej "aktywność zawodowa" skończyła się, gdy dziewczyna miała zaledwie 21 lat. Bo wtedy na jej drodze stanął Józef Wojciechowski, właściciel JW Construction.

Miłość do miliardera była na tyle silna, że zakochani nie zważali na różnicę wieku, która mogłaby z partnera młodziutkiej dziewczyny uczynić jej dziadka. Tuchlińska weszła w tę piękną i szczerą relację całą sobą. Na jej Instagramie często mogliśmy oglądać fotki z bajecznego życia. Kwiaty, egzotyczne podróże, najdroższe marki.

W tym roku na świat przyszedł na świat ich synek. Młoda mama nie posiadała się ze szczęścia.

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka - napisała na Instagramie.

Dotychczas Patrycja udostępniała zdjęcia jedynie ze swoimi rówieśnikami. Jednak niedawno zrobiła wyjątek. Na instastories umieściła wspólną rodzinną fotkę z synkiem i jego ojcem. Nie jest to osobny post, tylko trwająca zaledwie 24 godziny relacja. W dodatku fotografia nie jest pozowana i jest mało wyraźna. Jednak dobre i to!

Zobacz także: Znane pary ze sporą różnicą wieku
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić