Turecki megahit tylko w Telewizji WP. "Zapukaj do moich drzwi" jest znany na całym świecie

1

"Zapukaj do moich drzwi" to turecki serial, który odniósł ogromny międzynarodowy sukces, a za jego realizację odpowiedzialna jest amerykańska stacja telewizyjna Fox. Już od 15 listopada "Zapukaj do moich drzwi" będzie dostępny tylko w Telewizji WP.

Turecki megahit tylko w Telewizji WP. "Zapukaj do moich drzwi" jest znany na całym świecie
Turecki megahit już niedługo w telewizji WP. (Materiały prasowe)

Już od 15 listopada międzynarodowy megahit z Turcji będzie dostępny w Telewizji WP. Serial miał premierę 8 lipca 2020 r. i z miejsca stał się wielkim przebojem. Już rok później powstał drugi sezon.

"Zapukaj do moich drzwi" tylko w Telewizji WP

Główną bohaterką serialu jest młoda i piękna Eda. Pochodzi z ubiegło domu i ciężko pracuje, aby dostać stypendium na studia. Niestety dziewczyna traci szansę na dalszą edukację przez działania aroganckiego i bogatego Serkana.

Młody biznesmen obiecuje, że pomoże odzyskać stypendium jeśli Eda będzie udawać jego narzeczoną. Dziewczyna zgadza się na układ i już wkrótce para rozpoczyna niebezpieczną grę. W ich historii nie zabraknie wielkich emocji, zazdrości, nienawiści, a przede wszystkim miłości.

Chociaż podobnych produkcji jest już wiele to "Zapukaj do moich drzwi" wyróżnia się na ich tle. Recenzenci i fani zachwycają się poczuciem humoru oraz błyskotliwymi dialogami.

Główne role w serialu grają Hande Ercel oraz Kerem Bursin. Dzięki produkcji oboje stali się wielkimi gwiazdami. Fani uważają również, że chemia, którą widać na ekranie jest prawdziwa i aktorzy są parą także poza planem.

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia odbiorców. Obserwujemy trendy i widzimy jak szybko produkcje pochodzenia tureckiego zdobywają serca widzów. "Zapukaj do moich drzwi" to wielki hit w wielu krajach, na który z niecierpliwością czekają polscy fani seriali - mówi o serialu Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.
Zobacz także: Serial „Squid game” zagrożeniem dla dzieci? Ekspert opowiada, jak rozmawiać
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić