aktualizacja 

TVN24 i TVP Info bez reklam. Nie chcą zakłócać przekazu

Polsat News ograniczył emisję bloków reklamowych, a TVN24 i TVP Info całkowicie z nich rezygnują w trakcie wydań specjalnych poświęconych wojnie na Ukrainie. Wszystko po to, by nie zakłócać widzom dostępu do informacji.

TVN24 i TVP Info bez reklam. Nie chcą zakłócać przekazu
Polskie kanały informacyjne ograniczają lub całkowicie rezygnują z emisji reklam w trakcie wydań poświęconych wojnie na Ukrainie (Kadr z TVN24)

Od czwartku media z uwagą śledzą rozwój wydarzeń na Ukrainie bezprawnie zaatakowanej przez rosyjskie wojska. W związku z bezprecedensową sytuacją tuż za naszą wschodnią granicą i zapotrzebowaniu na informacje dotyczące rosyjsko-ukraińskiej wojny, zmianie uległy telewizyjne ramówki.

Na antenie kanałów informacyjnych od sześciu dni Ukraina jest tematem numer jeden. Zmianie uległa jednak nie tylko prezentowana na ekranie tematyka, ale i polityka stacji dotycząca reklam.

Zobacz także: Ukraińcy stawiają opór rosyjskim żołnierzom. Nagranie z Berdiańska

Jak podaje portal Wirtualne Media, Polsat News ograniczył emisję bloków reklamowych. Z kolei TVN24 i TVP Info całkowicie z nich rezygnują w trakcie wydań specjalnych poświęconych wojnie na Ukrainie. W oficjalnym komunikacie Grupa Discovery uzasadnia rezygnację z reklam potrzebami widzów, którym stara się wyjść naprzeciw.

"Od początku inwazji na Ukrainę widzimy olbrzymie zainteresowanie sprawdzonymi, rzetelnymi informacjami na ten temat. Dlatego aktualnie, w trakcie wydania specjalnego TVN24, które w całości poświęcone jest wydarzeniom w Ukrainie, nie emitujemy reklam. Zależy nam na tym, by nasi widzowie mogli na bieżąco, w sposób niezakłócony śledzić najświeższe informacje na temat sytuacji za naszą wschodnią granicą" - czytamy w oświadczeniu właściciela TVN24 na stronie Wirtualnych Mediów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić