aktualizacja 

TVP o ojcu Wojewódzkiego. Odpowiedź gwiazdy TVN rozjuszyła internautów

1358

Kuba Wojewódzki postanowił nawiązać do rapera O.S.T.R. Po tym, jak Adam Ostrowski pojawił się w "Wiadomościach" TVP w kontekście lustracji, "Król TVN" pokusił się o bardzo kąśliwy komentarz - nazwał rapera "drugim Kukizem". Internauci tymczasem zarzucają Kubie ohydną manipulację!

TVP o ojcu Wojewódzkiego. Odpowiedź gwiazdy TVN rozjuszyła internautów
okulary z przezroczystymi oprawkami, zarost, Milionerzy, Kuba Wojewódzki, Wiosenny spot TVN, spot TVN, TVN, luty 2023 (AKPA, AKPA)

Sporo emocji wywołał wywiad rapera O.S.T.R w ramach podcastu Żurnalisty. Ujawnił w nim, że ojciec Kuby Wojewódzkiego skazał członków jego rodziny. Podkreślał jednocześnie, że pochodzi z domu o tradycjach solidarnościowych, natomiast "pan Kuba ma przeszłość bardziej socjalistyczną".

Muzyk zaznaczał również, że z powodu zaszłości jego rodziny z ojcem Wojewódzkiego, nigdy nie przyjdzie do programu "Króla TVN". Kuba nie przeszedł obojętnie obok jego słów. Na wizji odpowiedział Adamowi Ostrowskiemu.

Ale panie raperze, piosenkarzu, mój tata ścigał kryminalistów, więc może nie wiesz czegoś o swojej rodzinie... Poczytaj - pisał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Wyprodukowanie show". Dr Janusz Sibora o koronacji Karola III

Nowy wpis Wojewódzkiego w "Polityce" sprawił, że sprawa znów zainteresowała opinię publiczną. Gwiazdor TVN zakpił z tego, że Ostrowski został pokazany w materiale "Wiadomości" w kontekście lustracji środowiska TVN.

No i mamy nowego Kukiza. Raper Adam Ostrowski wystąpił w 'Wiadomościach' TVP z lustracją współpracowników TVN. Biorę to za komplement. Początkujący Judasz wkłada w pocałunek dużo szczerego uczucia - napisał Kuba.

Lawina krytyki w stronę Wojewódzkiego

Przytoczone słowa wywołały mnóstwo emocji. Wojewódzki został ostro skrytykowany.

Boli Cię, że O.S.T.R. wyjaśnił i prawdę powiedział?
To już jest cios poniżej pasa. Wyrwane z kontekstu słowa Adama w wywiadzie dla Żurnalisty i napisanie, że to był "występ w TVP"?
Pisząc to, K. tak naprawdę postąpił jak piętnowane przez niego TVP, sam zmanipulował fakty. Czy jeśli kiedyś jego słowa zostaną w jakimś kontekście zacytowane przez telewizje publiczna, to czy też możemy uznać, że wystąpił u nich? - grzmią internauci.

Nieżyjący już Bogusław Wojewódzki (ojciec Kuby) był prokuratorem w okresie PRL. Showman nigdy nie mówił publicznie o jego działalności.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić