Tyle potrzebuje Karolak, by godnie żyć. Można paść z wrażenia

31

Tomasz Karolak w trakcie najnowszego wywiadu ujawnił, ile pieniędzy w skali miesiąca potrzebuje na to, by prowadzić godne życie. Jego słowa wprawiają w osłupienie. Niektóre osoby za mniejsze środki przeżywają... cały rok!

Tyle potrzebuje Karolak, by godnie żyć. Można paść z wrażenia
Tomasz Karolak (AKPA)

Tomasz Karolak jest niezwykle popularnym aktorem. Najczęściej widujemy go w komediach, w których odnajduje się niczym ryba w wodzie. Udowadniał to w takich produkcjach jak między innymi "Listy do M.", ale i "Rodzinka.pl".

Aktorstwo nie jest dla niego całym życiem. Spełnia się bowiem również w roli muzyka i dyrektora artystycznego teatru IMKA.

Ostatnio udzielił wywiadu popularnemu podcasterowi Żurnaliście. Przed publikacją odcinka pojawiła się zapowiedź w formie tzw. szybkich strzałów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wkrótce paliwo za 6,70 zł? "Szybko dobijemy do tej granicy"

Karolak został zapytany choćby o pieniądze. W odpowiedzi wyznał, że do godnego życia potrzebowałby 40 tysięcy złotych w skali miesiąca.

Czy kiedykolwiek płaciłeś za seks? - również takie pytanie zadał Żurnalista.

Aktor odpowiedział bez najmniejszego zastanowienia. - Tak - odparł krótko.

Tomasz Karolak o duchowej przemianie i córce

Jakiś czas temu Tomasz Karolak rozmawiał z Michałem Figurskim w ramach podcastu "NieZły Pacjent". Wówczas też mocno zadziwił. Ujawnił, że doświadczył swego rodzaju "duchowego uleczenia" i zdecydował się na zmianę wiary.

Okazało się, że jestem protestantem. Doszedłem do takiego wniosku i będę zmieniał wyznanie. Mówię poważnie [...] To duchowe uleczenie - zauważył Karolak.

W rozmowie z "Faktem" Tomasz Karolak opowiedział natomiast o swojej 16-letniej córce. - Jest uczennicą liceum, wybrała klasę mundurową i bardzo ją to cieszy. Ma ciągotki artystyczne, ale my nie naciskamy na nią, niech ona patrzy, co ją interesuje - podkreślił.

Ma sporo przedmiotów, które naprawdę mogą się przydać w życiu. Na przykład pierwsza pomoc. W ramach nauki również skakała ze spadochronem. Nie bała się, powiedziała mi, że potrzebowała tej adrenaliny. To jest taka dziewczyna, której nie lepiej nie podskakiwać, bo trenuje sztuki walki - podsumował.

Media, reklama, zakupy - Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić