Tyle Rozenek-Majdan zarobi w "Tańcu z Gwiazdami"? Kwota zwala z nóg

82

Małgorzata Rozenek-Majdan miała odejść z TVN-u, by już jesienią wystąpić w konkurencyjnej stacji. To "Perfekcyjna" ma być największą gwiazdą nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ile zarobi na jednym odcinku? Kwota zwala z nóg.

Tyle Rozenek-Majdan zarobi w "Tańcu z Gwiazdami"? Kwota zwala z nóg
Małgorzata Rozenek-Majdan ma wystąpić w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Celebrytka co chwilę angażuje się w nowe projekty. Jak podało "Party", Rozenek miała odejść ze stacji TVN, dzięki której zdobyła popularność, i nawiązać współpracę ze stacją konkurencyjną.

Z doniesień medialnych wynika, że żona Radosława Majdana wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Swój udział w programie Polsatu potwierdzili już m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski, kolarka Maja Włoszczowska czy aktor kojarzony z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski. Dużym zaskoczeniem jest udział w programie Magdy Mołek, która przez lata była związana z TVN-em, po czym odeszła z telewizji, by prowadzić własny kanał na YouTube.

Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami". Tyle zgarnie za odcinek

Jak podaje "Super Express", na ostatnim spotkaniu nowych uczestników "Tańca z Gwiazdami" zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka wówczas negocjowała jeszcze warunki swojej umowy.

Tabloid ustalił, że Rozenek ma zarobić za odcinek programu o 5 tys. zł więcej za niż Krzysztof Rutkowski. Celebrytka ma więc dostawać 35 tys. zł tygodniowo za udział w tanecznym show.

Małgorzata Rozenek-Majdan ze stacją TVN była związana od 2012 r. Początkowo prowadziła program "Perfekcyjna pani domu", wzięła też udział w reality show i podróżowała po Azji. Później realizowała się jako gospodyni programu "Projekt Lady". Celebrytka ma spore grono fanów. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 1,4 miliona internautów. W ostatnich miesiącach większość jej relacji dotyczyła treningów na siłowni. Czy tak właśnie Rozenek przygotowuje się do programu "Taniec z gwiazdami"? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

Zobacz także: Jaką szefową Sandra Kubicka jest dla Barona?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić