aktualizacja 

Tyle zarabia jasnowidz Jackowski. Aż trudno uwierzyć

38

Krzysztof Jackowski zapewniał, że na swojej działalności nie dorobił się kokosów. Jasnowidz, pomagający rozwikłać najgłośniejsze sprawy kryminalne, cieszy się ogromną popularnością w mediach, jednak w zamian za swoje przepowiednie wcale nie żąda wiele. Są jednak tacy, np. Wróżbita Maciej, którzy na swojej działalności zarabiają jak gwiazdy filmowe. Ile można zarobić na ezoteryce?

Tyle zarabia jasnowidz Jackowski. Aż trudno uwierzyć
Tyle zarabia jasnowidz Jackowski. (AKPA, AKPA)

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Ta kwota zadziwia

Krzysztof Jackowski lubi kreować się na człowieka skromnego i niełasego na pieniądze. Media lubią się o nim rozpisywać, a o pomoc w rozwikłaniu spraw zaginięć proszą go nawet policjanci. Jasnowidz z Człuchowa donosi, że pomógł w odnalezieniu aż 700 ciał oraz w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków. Był zaangażowany w najbardziej medialne śledztwa, np. sprawy śmierci Madzi z Sosnowca. Mimo to zapewnia, że nie zbija majątku na cudzym nieszczęściu.

Jackowski stara się żyć uczciwie i nie angażować w sprawy wielkich finansów. Jak ujawnił w rozmowie z portalem Planeta: "Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 zł. Czy to wygórowana cena?".

Działalność Krzysztofa Jackowskiego jest dziś w pełni legalna. Płaci on ZUS i podatki, ma swój Regon.

Wróżbita Maciej i jego gwiazdorskie stawki

Zapotrzebowanie na przepowiadanie przyszłości nadal jest w Polsce wysokie. Łatwo wyciągnąć taki wniosek, patrząc na aktywność Macieja Skrzątka, znanego bardziej jako Wróżbita Maciej. Pieniądze spływają do jego kieszeni z różnych źródeł. Wiele zarabia ze swojej działalności medialnej, ale i wróżby nie są u niego tanie. Za 15 minut rozmowy bierze aż 250 złotych! Krótka konsultacja bez czekania może wynieść nawet 1500 zł - donosi serwis Pomponik.

Wróżbita Maciej pisze książki, prowadzi szkolenia i audycje w radiu. Uczestniczy w programach rozrywkowych, ma kontrakty reklamowe. Najbardziej znany jest jego program w Ezo TV, w którym przepowiada przyszłość. Jest największą gwiazdą i generuje największą liczbę połączeń i SMS-ów od widzów. Stacja zarabia dzięki niemu prawie 100 tys. zł dziennie i prawie 35 mln zł rocznie! Można więc przypuścić, że Maciej Skrzątek nie żyje w biedzie.

Zobacz także: Milczała przez 22 lata. Małgorzata Werner: "Czytałam, że skończyłam w domu publicznym"
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić