aktualizacja 

Pierś Janet zobaczyły miliony. Dziś, po 18 latach, prawda wyszła na jaw

87

W 2004 roku z okazji Super Bowl odbył się koncert Justina Timberlake'a i Janet Jackson. Muzyk odsłonił wtedy sutek artystki. 18 lat milczeli na ten temat. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz.

Pierś Janet zobaczyły miliony. Dziś, po 18 latach, prawda wyszła na jaw
Justin Timberlake odsłonił sutek Janet Jackson (Getty Images, Michael Seamans)

Ich koncert z 2004 roku zapisał się na kartach historii. Pamięta o nim nie tylko branża rozrywki, ale też sportu. Pierś Janet Jackson widziały miliony osób na całym świecie.

Wszystko przez zerwany gorset. Podczas finału wspólnego występu, Justin Timberlake zdarł z wokalistki gorset. Krągłość artystki wypadła i oczom milionów ukazał się jej sutek.

Wielu twierdziło, że było to celowe zagranie. Niestety, zamiast przyciągnąć uwagę fanów i ożywić karierę Janet, skorzystał na tym Timberlake. Wielu obwiniało go o wykorzystanie do tego "afery sutkowej".

Dopiero po 18 latach prawda wyszła na jaw. W najnowszym dokumencie "New York Timesa" dowiadujemy się, że to Janet Jackson prosiła Justina Timberlake'a o milczenie. Jak mówi artystka:

To ja powiedziałam, że powinien przemilczeć całe to zajście. Wiedziałam, że cała negatywna uwaga i tak skupi się na mnie. Nie chciałam, żeby sobie zaszkodził.

Janet Jackson urodziła się w 1966 roku. To młodsza siostra Michaela Jacksona.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić