Uczestniczka "Top Model" oszpecona? Anna Wendzikowska nie ma wątpliwości

W programie "Top Model" niejednokrotnie dokonywane są różne metamorfozy. W środowym odcinku popularnego show uczestnikom zmieniano fryzury. Nowa odsłona Olgi Król wywołała niemałe poruszenie. Odniosła się do niej nawet Anna Wendzikowska.

Olga Król przed metamorfozą Olga Król przed metamorfozą
Źródło zdjęć: © Top Model 10

Środowe poczynania fryzjera gwiazd Łukasza Urbańskiego wywołały sporo kontrowersji. Najwięcej mówi się o metamorfozie Olgi Król.

Zapadła decyzja, że jej długie włosy zostaną ścięte. Stylista postawił na look w stylu pixie.

Początkowo aspirująca modelka nie pokazywała, że zmiana jej nie odpowiada. Gdy zobaczyła efekt finalny, była wręcz przerażona. Z oczu Król popłynęły łzy.

Goło się czuję trochę. Postarzają mnie te włosy. Wyglądam trochę jak chłopak. (…) Nie zdawałam sobie sprawy, że te włosy były dla mnie ważne. Miałam nie robić histerii. Myślałam, że wszystko będzie okej, ale nie. Nie jest okej – mówiła przed kamerami.

"Top Model". Ta metamorfoza wywołała poruszenie. "O nie"

Pod postem na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Pomysł stylisty dosadnie oceniła między innymi dziennikarka Anna Wendzikowska.

O nie, a taka piękna dziewczyna z niej była… cóż, włosy nie zęby, odrosną – napisała.
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie