Uczestniczki "Nasz nowy dom" przemówiły. Oto co mówią o Dowbor

174

Wielkim zaskoczeniem było zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu "Nasz Nowy Dom". Od 10 lat występowała ona w roli prowadzącej. "Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich" - poinformowała prezenterka. Uczestniczki programu postanowiły zabrać głos w tej sprawie. Oto co mówią o Kasi Dowbor.

Uczestniczki "Nasz nowy dom" przemówiły. Oto co mówią o Dowbor
Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu "Nasz Nowy Dom". (AKPA, AKPA)

Wielkie poruszenie w mediach wywołało zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu "Nasz Nowy Dom", który jest emitowany na Polsacie. Zaskoczona decyzją dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka była sama prowadząca.

Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu - napisała w mediach społecznościowych Kasia Dowbor.

W zwolnienie prowadzącej nie mogą uwierzyć uczestniczki programu "Nasz nowy dom", które osobiście poznały Katarzynę Dowbor podczas metamorfozy swoich domów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dowbor o 'Naszym nowym domu'
Pani Katarzyna Dowbor jest przemiłą i ciepłą osobą. Bez niej ten program nie będzie już taki sam - mówi pani Agnieszka z Mińska Mazowieckiego w rozmowie z "Super Expressem".

- To, że pani Kasia, tak właśnie mówiliśmy na panią Dowbor w Niedziałowicach, nie pomoże już nikomu w takiej formie, jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Wielka szkoda, pani Kasia była twarzą tego programu. Takim znakiem jakości - mówi pani Agnieszka Wrona, której wyremontowano domek niedaleko Chełma, cyt. przez "Super Express".

Dowbor od poniedziałku otrzymała tysiące wiadomości ze słowami wsparcia od koleżanek i kolegów z mediów, a także od fanów.

"Kochani, jesteście cudowni! Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna za Wasze wsparcie, wszystkie wpisy i komentarze w mediach społecznościowych. Dziękuję Wam za to, że jesteście ze mną w tej szczególnej chwili… Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a ja mam ich wielu! Bardzo dziękuję Wam za to serce i miłość, którą mi okazujecie" - wyznała wzruszona na Instagramie.

Wciąż nie ogłoszono, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej program. W mediach pojawia się kilka nazwisk m.in.: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, a nawet Dorota Szelągowska. Już niedługo zapewne dowiemy się, kto wystąpi w roli gospodyni programu.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić