Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" aresztowany. Poważne oskarżenia

0

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się niemałą popularnością nie tylko w Polsce. Jest on chętnie oglądany również w innych krajach. Ostatnio zrobiło się bardzo głośno o jednym uczestniku, który został aresztowany.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" aresztowany. Poważne oskarżenia
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany na antenie TVN od 2016 roku. Ten format nieustannie wzbudza mnóstwo kontrowersji. Fakty są takie, że niewiele par odnalazło w nim prawdziwą miłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" oparty jest na duńskim formacie "Gift ved første blika". Można go spotkać również w innych krajach. Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o uczestniku brytyjskiej edycji. Został on aresztowany.

Chodzi o George'a Robertsa. W programie poślubił on April Banbury. Szybko wyszło jednak na jaw, że ma za sobą bardzo nieciekawą przeszłość. Fanki formatu rozpoznały w nim swojego oprawcę!

Poważne zarzuty względem uczestnika "Ślubu..."

"The Sun" podaje, że pokrzywdzone kobiety skontaktowały się z policją i złożyły zeznania dotyczące niewłaściwego, a przede wszystkim "manipulacyjnego", "obsesyjnego" i "obraźliwego" zachowania.

Mundurowi oczywiście pochylili się nad tą sprawą. Krótko później Roberts trafił w ich ręce - został aresztowany pod zarzutem "stosowania kontroli i przymusu". Po wpłaceniu kaucji opuścił jednak areszt i obecnie czeka na dalsze postępowanie.

Stacja E4 tymczasem nadal emituje odcinki z oskarżonym. Żona George'a przechodzi natomiast bardzo trudny okres. April otwarcie wyznała, że "nie chce go już więcej widzieć".

Traumy, które zostały przyniesione z tego reality show, skłoniły mnie do przewartościowania rzeczy. Nie wstydzę się przyznać, chodziłam do terapeuty - podkreśliła w rozmowie z "The Sun".
Zobacz także: Największa taka zbiórka w polskim internecie. Strzyczkowski o początkach Radia 357
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić