Anna Dymna nie do poznania. Jest zdjęcie z nowego serialu Netfliksa

6

Anna Dymna uważana jest za jedną z największych gwiazd polskiego kina. Od 5 października widzowie będą mogli oglądać kolejną produkcję z jej udziałem. Chodzi o serial Netfliksa "Wielka woda". Aktorka pojawi się w nim w szokującej charakteryzacji.

Anna Dymna nie do poznania. Jest zdjęcie z nowego serialu Netfliksa
Anna Dymna (Licencjodawca, AKPA)

Anna Dymna nieustannie rozszerza swoje portfolio. Jakiś czas temu przyjęła zaproszenie do wystąpienia w nowej produkcji platformy Netflix - zagrała w serialu "Wielka woda".

Jest to sześcioodcinkowa produkcja katastroficzna. Opowiada ona o powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i jego okolice w 1997 roku.

Wówczas z żywiołem walczyło całe miasto. Wielu wrocławian do teraz wspomina te koszmarne wydarzenia.

Anna Dymna w roli otyłej bohaterki serialu

Anna Dymna w serialu wcieliła się w postać chorobliwie otyłej bohaterki. Kobieta nie może samodzielnie się poruszać. Problemy zdrowotne uniemożliwiają jej ewakuację z zalewanego domu.

Producenci z pewnością mocno się napracowali, by zmienić oblicze Dymnej. Obok niej w tym serialu zobaczymy między innymi Agnieszkę Żulewską, Tomasza Schuchardta czy Ireneusza Czopa.

Zależało nam na powrocie do tamtego nastroju i emocji, ale jednak w gruncie rzeczy stworzeniu uniwersalnej historii o podejmowaniu trudnych decyzji, konflikcie pokoleń, jednostki z większością, wsi z miastem. O tym, że trzeba się zmierzyć ze swoimi "niezałatwionymi sprawami", nie da się od tego uciec. Ale też o niezwykłym pospolitym ruszeniu, chęci pomocy, solidarności i potrzebie działania. To było wyjątkowe. Z dnia na dzień zwykłą codzienność zastąpiła walka z żywiołem, a z tłumu wyłonili się zaufani liderzy. Powódź jest dla nas tylko tłem tej opowieści i katalizatorem zdarzeń - przekazała Anna Kępińska, pomysłodawczyni i producentka serialu "Wielka woda", cytowana przez pomponik.pl.

Poniżej można zobaczyć, jak Anna Dymna prezentuje się w serialu. Mocno się zmieniła, prawda?

Zobacz także: Wieniawa o roli prostytutki i współpracy z Pazurą: "Bałam się"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić