aktualizacja 

Udawała, że dzwoni mąż. Schreiber zamieściła wymowne nagranie

15

Marianna Schreiber, żona ministra PiS Łukasza Schreibera, znów wbiła szpilkę swojemu partnerowi. Zamieściła nagranie, na którym pokazuje, jakie słowa chciałaby usłyszeć od męża.

Udawała, że dzwoni mąż. Schreiber zamieściła wymowne nagranie
Na nagraniu Marianna Schreiber udawała, że dzwoni do niej mąż (TikTok)

Modelka jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera, a na casting do popularnego programu poszła bez jego wiedzy. Łukasz Schreiber jest ministrem w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Małżonka nie podziela większości jego poglądów i nie zgadza się z wieloma decyzjami partii, którą on reprezentuje.

Z wpisów Marianny Schreiber można wywnioskować, że z mężem nie układa im się najlepiej. W środę wieczorem zamieściła kolejny post. Na TikToku opublikowała nagranie opatrzone napisem: "Wyobrażam sobie, że mąż do mnie dzwoni i mówi w ten sposób...".

W tle nagrania leci muzyka. Piosenka traktuje o miłości i padają w niej m.in. słowa: "Chciałbym kiedyś kochać tak jak ty, ale wiem, że ty mnie tego z czasem nauczysz".

Internauci podzieleni

W komentarzach pod postem Schreiber zaczęła się dyskusja. Niektórzy wyrażają współczucie dla Schreiber, ale nie brakuje też komentarzy krytycznych.

"Czy pani potrafi choć jeden dzień nie wbijać szpili mężowi? Pani wybaczy, ale ja pomagałam kobietom, które były dręczone psychicznie i fizycznie przez swoich mężów. Widziałam dramat dzieci. To są prawdziwe problemy kobiet. Mnie też mąż nie wspierał, ale nie chodzę i nie mówię o tym co pięć minut. Tylko z nim już nie jestem. Przedstawia Pani tylko swoją wersję kreując się na cierpiącą żonę, której mąż nie wspiera. A jaka jest jego wersja?" - czytamy we wpisie internautki.

"To kiedyś się zmieni. Mąż nie będzie brał za żonę polityki, tylko Ciebie. Poukładacie to!" - stwierdziła z kolei inna internautka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Wojtek Gola broni Fame MMA: "Inni zobaczyli, że można z tego czerpać duże zyski"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić