Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Udawała, że dzwoni mąż. Schreiber zamieściła wymowne nagranie

13
Podziel się:

Marianna Schreiber, żona ministra PiS Łukasza Schreibera, znów wbiła szpilkę swojemu partnerowi. Zamieściła nagranie, na którym pokazuje, jakie słowa chciałaby usłyszeć od męża.

Udawała, że dzwoni mąż. Schreiber zamieściła wymowne nagranie
Na nagraniu Marianna Schreiber udawała, że dzwoni do niej mąż (TikTok)

Modelka jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera, a na casting do popularnego programu poszła bez jego wiedzy. Łukasz Schreiber jest ministrem w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Małżonka nie podziela większości jego poglądów i nie zgadza się z wieloma decyzjami partii, którą on reprezentuje.

Z wpisów Marianny Schreiber można wywnioskować, że z mężem nie układa im się najlepiej. W środę wieczorem zamieściła kolejny post. Na TikToku opublikowała nagranie opatrzone napisem: "Wyobrażam sobie, że mąż do mnie dzwoni i mówi w ten sposób...".

W tle nagrania leci muzyka. Piosenka traktuje o miłości i padają w niej m.in. słowa: "Chciałbym kiedyś kochać tak jak ty, ale wiem, że ty mnie tego z czasem nauczysz".

Internauci podzieleni

W komentarzach pod postem Schreiber zaczęła się dyskusja. Niektórzy wyrażają współczucie dla Schreiber, ale nie brakuje też komentarzy krytycznych.

"Czy pani potrafi choć jeden dzień nie wbijać szpili mężowi? Pani wybaczy, ale ja pomagałam kobietom, które były dręczone psychicznie i fizycznie przez swoich mężów. Widziałam dramat dzieci. To są prawdziwe problemy kobiet. Mnie też mąż nie wspierał, ale nie chodzę i nie mówię o tym co pięć minut. Tylko z nim już nie jestem. Przedstawia Pani tylko swoją wersję kreując się na cierpiącą żonę, której mąż nie wspiera. A jaka jest jego wersja?" - czytamy we wpisie internautki.

"To kiedyś się zmieni. Mąż nie będzie brał za żonę polityki, tylko Ciebie. Poukładacie to!" - stwierdziła z kolei inna internautka.

Zobacz także: Wojtek Gola broni Fame MMA: "Inni zobaczyli, że można z tego czerpać duże zyski"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Pudel
6 miesięcy temu
W czym ona grzebała że ma takie obrzydliwe paznokcie?????
tracq
6 miesięcy temu
Wiadomo co można sądzić o tej pani. Jaka pani jest każdy widzi, ale to też świadczy o mężu. Stało się coś, że się z nią związał i chyba nic go nie usprawiedliwia.
Piter
6 miesięcy temu
zastanawiam się w jakim celu promuje się takie osoby jak Marianna Schreiber, przecież ta pani nic ciekawego sobą nie reprezentuje, kto za to płaci? kto na tym zarabia?
jabis
6 miesięcy temu
Co tu gadać. Poczekaj trochę. Jak PiS padnie to się okaże. Może wtedy uzgodnicie czy warto się pchać przed kamerę lub w politykę? Jesteście młodzi. Możecie Sobie ułożyć życie jakkolwiek, dla dobra obu stron. Może po prostu wyjechać lub inaczej zmienić otoczenie. Zastanowić się jakie wartości są dla Was wspólne i te hołubić, a różniące Was eliminować. Tylko nie nawojujcie wcześniej czegoś nieodwracalnego. Nie mnie to oceniać, ale jesteście niebezpiecznie blisko. Mam ponad 70, wiele widziałem i przećwiczyłem na własnej skórze. Nie chcę się wtrącać, delikatnie radzę. To Wy oboje zróbcie co najlepsze.
mąż
6 miesięcy temu
kocham cię, ty wiesz..
Jjj
6 miesięcy temu
Czy takie problemy koniecznie trzeba ujawniać, czy Marysia myśli, że świat skupiony jest tylko na niej. Takie to infantylne, że trudno uwierzyć, że dotyczy dorosłych, poważnych ludzi.
Brrr
6 miesięcy temu
Nie dziwi mnię że woli Sejm od niej
Nikt
6 miesięcy temu
Gdyby nie mąż to byłaby nikim, kto by się zainteresował gdyby nie nazwisko???
Marian
6 miesięcy temu
Usta stworzone do miłości
Normalnie
6 miesięcy temu
Żyła Bis
Ahorek
6 miesięcy temu
Bez komentarza. Myślałam, przynajmniej miałam nadzieje ze politycy to poważni ludzie ale jak widać po ich żonach…
Szajber
6 miesięcy temu
Parcie na szkło jest
Deg
6 miesięcy temu
Ona jest taka infantylna.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić