Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
OSK
|

Ujawniła SMS-y ze swoją następczynią w TVN. Treść może zszokować

52
Podziel się:

Anna Wendzikowska opublikowała niedawno wpis, w którym szerzej opowiada o swoich powodach odejścia z TVN. Dziennikarka padłą ofiarą mobbingu, a jej przerażające historie potwierdziło wiele osób, które współpracują lub współpracowały ze stacją. Przy okazji Wendzikowska ujawniła także SMS-y z inną gwiazdą telewizji śniadaniowej, która zajęła jej miejsce.

Ujawniła SMS-y ze swoją następczynią w TVN. Treść może zszokować
Anna Wendzikowska opowiedziała o kulisach odejścia z TVN-u. (AKPA, AKPA)

Anna Wendzikowska postanowiła rozliczyć się z przeszłością i opowiedziała o swoich doświadczeniach podczas współpracy ze stacją TVN. W trakcie 15 lat pracy stała się ofiarą mobbingu, co doprowadziło ją także do depresji. Wyznanie prawdy nie było dla niej proste, jednak znalazła odwagę, by się na to zdecydować. 

Jej miejsce szybko zajęła Anna Tatarska, która, jak twierdzi Wendzikowska, miała dostać tę posadę, ponieważ donosiła na innych pracowników. 

Wendzikowska uderza w inną gwiazdę TVN

W treściach umieszczonych na Instagramie była dziennikarka TVN wskazuje, jak potraktowała ją koleżanka po fachu:

Anna Tatarska była moją koleżanką przez lata. Doskonale znała moją sytuację w redakcji. Wielokrotnie mówiłam jej o przykrych sytuacjach, które mnie spotykały. Współpraca z nią jako dziennikarzem zewnętrznym była kolejną próbą zmuszenia mnie do odejścia. Moje producentki nieoficjalnie (ale wracało to do mnie) mówiły wszystkim, z którymi współpracowałam, żeby nie proponowali mi wywiadów, bo jedyną gwarancją emisji jest to, żeby to przechodziło przez nie. Po czym dawały te wywiady A. Tatarskiej - żali się.

Wendzikowska nie potrafi zrozumieć, jak ktoś "identyfikujący się jako feministka", jest w stanie zachować się wobec innych kobiet w taki sposób. Dziennikarska wskazała, że Tatarska wiedziała o tym, co spotyka ją w pracy:

Doskonale też wiedziała, co się działo w momencie, kiedy to się działo, bo jej powiedziałam: "hej, nie widzisz, co robisz"? Może mam za duże oczekiwania, ale wydaje mi się, że kobieta, która tak mocno na każdym kroku podkreśla swój feminizm i szczyci się swoją prawością i walką o wartości, robiąca coś takiego, to totalna hipokryzja. Jest szansa, że to był w tym wszystkim najbardziej bolesny element. Tam gdzie ktoś cierpi, zawsze ktoś inny korzysta - tłumaczy.

Wendzikowska ujawniła też SMS-y, jakie wymieniała z Tatarską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
feministki
2 miesiące temu
feministkom zgotowały ten los
ico
2 miesiące temu
jak był kurski,to obejrzało sie jaki mecz w tv,a teraz lipa,nastepca nie lubi wrecz sportu
przeciek
2 miesiące temu
Podobno bezrobotny Kurski jest obecnie na utrzymania Zenka Martynika.
observer
2 miesiące temu
Słynny duchowny pisał do Kaczyńskiego. "TVP zatruwa duszę narodu" "W wymarzonej, wolnej Polsce, publiczna telewizja kierowana przez Pana Jacka Kurskiego oskarża politycznych konkurentów o największe zbrodnie, o świadome niszczenie Polski. (...) To jest zatruwanie Duszy Narodu!" – pisze dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski w liście otwartym do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. List ukazał się w "Rzeczpospolitej". Ojciec Ludwik Wiśniewski apeluje do Jarosława Kaczyńskiego, aby "ukrócił tę straszną dewastację". Chodzi o działania TVP Wśród przewin TVP dominikanin wymienia m.in. "pomówienia konkurentów politycznych o działanie na szkodę Polski i zohydzanie Unii Europejskiej" Jak dodaje, jest to dla niego bolesne, ponieważ "to wszystko polska telewizja czyni z odwoływaniem do Ewangelii" "Wczoraj wieczorem wysłuchałem z wielkim wzruszeniem koncertu religijnego »Abba Ojcze«, nadawanego przez TVP1. Ale pół godziny wcześniej wysłuchałem wiadomości nadawanych przez tę samą stację TVP1, w których, jak codziennie od wielu dni, »lały się« półprawdy i jawne kłamstwa" – pisze o. Wiśniewski.
Holla
2 miesiące temu
Wolne media !!!
O2
2 miesiące temu
TVN 🤣😂🤣
Holender
2 miesiące temu
Jak ten zarząd TVN zmieścił się w skrzynce pocztowej na lotnisku ?!
Hmmm
2 miesiące temu
TVN ? Więc co w tym dziwnego ? To dopiero początek .
Beti
2 miesiące temu
Podłość tych ludzi z TVN jest taka że teraz nikt im nie uwierzy w to co mówią wielcy moralizatorzy
Kulson
2 miesiące temu
Za donosy na Grodzkiego PIS płacił po 5 000 zł.
Werner Antek
2 miesiące temu
Jestem dziewicą
Bieńkowska
2 miesiące temu
Ile kochanek ma TuSSk
Natka
2 miesiące temu
Mobbing na kobiecie w ciąży to dopiero marność.Grtuluje Tvn
Irena
2 miesiące temu
Jestem dziewicą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić