Nie żyje Dawid Ozdoba. Miał 45 lat

163

Do sieci trafiła informacja o śmierci Dawida Ozdoby. To trener personalny, a także zawodnik MMA. Niegdyś spełniał się również w roli tancerza erotycznego, przez pewien czas był też partnerem życiowym Edyty Herbuś.

Nie żyje Dawid Ozdoba. Miał 45 lat
Dawid Ozdoba (Licencjodawca, AKPA)

O śmierci Dawida Ozdoby poinformowała jego matka Ewa. Smutne wieści przekazała za pośrednictwem Facebooka. O odejściu trenera personalnego i zawodnika MMA piszą również jego znajomi.

Dawid Ozdoba niegdyś pracował jako tancerz erotyczny. Generalnie jednak był znany z działalności w roli trenera personalnego czy też zawodnika MMA.

Przez pewien czas tworzył związek z Edytą Herbuś. To celebrytka, którą wiele osób kojarzy choćby z programu "Taniec z gwiazdami".

Dawid Ozdoba walczył z depresją

Dawid Ozdoba zmagał się z depresją. O walce z tą chorobą mówił zupełnie otwarcie.

Po śmierci Ozdoby zrozpaczona jest między innymi jego matka Ewa. - Bardzo smutny dla mnie dzień. Dawida już nie ma z nami. Błagam, nie komentujcie, nie pytajcie. Błagam - zaapelowała na Facebooku.

Ozdoba urodził się w 1977 roku. Studiował na Politechnice Szczecińskiej, gdzie zdołał ukończyć Wydział Mechaniczny. Już w trakcie studiów był bardzo aktywny pod kątem sportowym. Ćwiczył na siłowni, a poza tym próbował swoich sił w sportach walki. Ukończył kurs instruktora kulturystyki oraz treningu personalnego.

Zobacz także: Kaczyński o kartoflach dzików. "To trochę stand-up"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić