Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Uzbrojona banda napadła na Kim Kardashian.

38

Pięciu zamaskowanych mężczyzn wdarło się w nocy do rezydencji, w której nocowała Kim Kardashian podczas swojego pobytu w Paryżu. Byli ubrani w policyjne mundury i celowali do niej z broni. Mężczyźni ukradli celebrytce biżuterię wartości nawet 6 mln euro.

Uzbrojona banda napadła na Kim Kardashian.
(Instagram.com)

Napastnicy zmusili portiera, by wpuścił ich do apartamentu gwiazdy. Następnie, jak informuje BBC, związali ją i zamknęli w łazience. Gdy dwóch przestępców pilnowało jej, celując do niej z broni, pozostali wynieśli z pokoju wszystkie wartościowe przedmioty.

Na szczęście nic jej się nie stało. Jak twierdzi jej prawnik, który skomentował całą sprawę dla magazynu "People", gwiazda jest w wielkim szoku, a jej psychika znacząco ucierpiała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kanye West przerwał koncert, gdy dowiedział się o zajściu. Dostał telefon akurat w trakcie występu w Nowym Jorku. Przeprosił fanów tłumacząc, że musi zejść ze sceny ze względu na ważne wydarzenie rodzinne.

Francuska policja nadal szuka mężczyzn, którzy okradli gwiazdę. W incydencie nie brały udziału dzieci Kim - 3 letnia North i 9-miesięczny Saint. Celebrytka przebywa w Paryżu jako gwiazda Fashion Week..

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić