aktualizacja 

W latach 80. kochali się w niej wszyscy. Zobacz, jak wygląda obecnie

171

To do niej należały lata 80. Była prawdziwą ikoną i obiektem westchnień wielu mężczyzn. Jej piosenki wciąż można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. Jak dziś wygląda Sandra Lauer Cretu?

W latach 80. kochali się w niej wszyscy. Zobacz, jak wygląda obecnie
Jak dziś wygląda Sandra Lauer Cretu? Fot.YouTube (YouTube)

Sandra Lauer Cretu była ikoną muzyki a latach 80. Wielu mężczyzn się za nią uganiało, a dla kobiet była wzorem do naśladowania. Jej uroda i głos powalały wszystkich na kolana. 

Jak dziś wygląda Sandra Lauer Cretu?

Dziś ma już 60 lat, jednak wciąż nie brakuje jej wdzięku.

Mimo wieku gwiazda dalej zaraża pozytywną energią i jest pełna wigoru. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Justyna Gradek o relacji z eks i operacjach w Turcji!

Sandra w dalszym ciągu koncertuje, a na jej występy przybywają liczne tłumy. W 2019 roku pojawiła się także w Polsce.

Miało to miejsce tuż przed wybuchem pandemii. Na swoich koncertach jest niezwykle energiczna, widać, że robi to wszystko z pasji i porusza mnóstwo ludzi. 

Prowadzi także konto na Instagramie, gdzie relacjonuje, a także dzieli się fragmentami ze swojego życia. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sandra Lauer Cretu to niemiecka piosenkarka, która w latach 80. stworzyła mnóstwo hitów. Do dziś puszczane są w stacjach radiowych. Jej największe przeboje to "Maria Magdalena", "Everlasting Love", "In the Heart of the Night", czy "Heaven Can Wait". Łącznie sprzedała ok. 30 milionów płyt. 

Urodziła się 18 maja 1962 r. w Saarbrücken. Już od najmłodszych lat mówiło się o niej jak o artystce, bowiem przez 10 lat ćwiczyła balet, a także pobierała lekcje gry na gitarze. Swoją karierę rozpoczęła jako członkini tria Arabesque, gdzie występowała 5 lat. W latach 80. doczekała się solowej płyty i spadła na nią ogromna popularność.

Prywatnie była żoną Michaela Cretu, producenta muzycznego, z którym doczekała się dwóch bliźniaków. Para pobrała się w 1988 roku, jednak po niespełna 20-stu latach małżeństwa wzięli rozwód.

W 2010 roku gwiazda ponownie wyszła za mąż, a jej wybrankiem był Olaf Menges. Ich sielanka jednak nie trwała zbyt długo, bowiem w 2014 roku Sandra ogłosiła separację. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić