"W reżyserce ktoś umarł ze śmiechu?". Internauci wybuchli po słowach Kurskiego

155

Szerokim echem odbywa się wystąpienie Jacka Kurskiego na antenie TVP w programie "Gość Wiadomości". Prosto z opolskiego amfiteatru w samych superlatywach mówił o pracy dziennikarzy publicznego nadawcy. Jego słowa wręcz musiały wywołać burzę.

"W reżyserce ktoś umarł ze śmiechu?". Internauci wybuchli po słowach Kurskiego
Jacek Kurski (TVP)

Prezes TVP Jacek Kurski pojawił się w "Gościu Wiadomości". Szef telewizji publicznej zdecydował się na mocne wystąpienie.

Zauważyliśmy, że niektórzy próbują nas naśladować. Widziałem w jednej z telewizji komercyjnych, która ma swój program informacyjny, że zerżnęli niemal jeden do jednego oprawę TVP Info. Widać, że się bardzo spodobała. Nie wystarczy zgapić grafiki, trzeba jeszcze mieć tę prawdę i pasję, którą mają tylko dziennikarze, redaktorzy, wydawcy TVP. To jest nie do podrobienia - mówił.

Na słowa Kurskiego momentalnie zareagowała prowadząca Edyta Lewandowska. - W imieniu dziennikarzy bardzo panu dziękuję. To się rzadko zdarza, że prezes tak chwali swoich pracowników. Dziękuję serdecznie, to bardzo miłe słowa - zaznaczyła.

Trzeba chwalić, dlatego że telewizja jest atakowana, państwo są atakowani za to, że przełamaliście monopol informacyjny w Polsce i wreszcie Polacy mają wybór. Nie wszyscy się w tym dobrze odnajdują. (...) Żeby Polska była Polską, Polacy muszą mieć wybór. I Telewizja Polska właśnie daje im ten wybór - kontynuował prezes TVP.

Co na to Lewandowska? - W imieniu dziennikarzy bardzo panu dziękuję. To się rzadko zdarza, że prezes tak chwali swoich pracowników. Dziękuję serdecznie, to bardzo miłe słowa - podsumowała.

Jacek Kurski zrównany z ziemią. "Nie, to niemożliwe..."

Wielu internautów komentuje wystąpienie Jacka Kurskiego. Są dla niego bezlitośni. Co piszą na Facebooku?

Jak Kurski chce pluralizmu, to niech założy sobie własną telewizję, a nie zrobił z mediów publicznych propagandową tubę.
Nie, to niemożliwe, że on to mówi na poważnie xD Przecież oni doskonale wiedzą, jakie g***o tworzą, które z rzetelnością nie ma nic wspólnego.
Nawet jej głos nie zadrżał jak to powiedziała.
Nie udało mi się uśmiechnąć, ponieważ to niestety rzeczywistość.
Czy to piknięcie w tle to sygnał, że w reżyserce ktoś umarł ze śmiechu i upadł martwym ciałem na pulpit?
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić