aktualizacja 

Wałęsa o żonie. "To największa pijawka"

61

Były prezydent Polski Lech Wałęsa nie po raz pierwszy narzeka w mediach na swoją sytuację finansową. Choć pandemia już nie przeszkadza mu w zarobkowaniu, to nadal jest niezadowolony. O swoich rozterkach Wałęsa opowiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Wałęsa o żonie. "To największa pijawka"
Lech Wałęsa, Danuta Wałęsa (Licencjodawca, AKPA)

Lech Wałęsa regularnie pojawia się w mediach. Często porusza rozmaite tematy polityczne. Chętnie opowiada też o swoim życiu i o różnych perturbacjach, z którymi musi się mierzyć.

Tym razem "Super Express" zapytał Wałęsę o prezenty na święta. Czy podarki pojawią się w jego domu?

Ja nie mam pieniędzy! - oświadczył w odpowiedzi Lech Wałęsa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ozdoba krytykował premiera. Rzecznik PiS reaguje

Lech Wałęsa: Powoli się podnoszę

Jakiś czas temu Lech Wałęsa narzekał na sytuację finansową, którą mocno pogorszyła pandemia koronawirusa. Po zniesieniu obostrzeń były prezydent znów może latać po świecie i zarabiać na wykładach, ale mimo to uskarża się na finanse.

Zbankrutowałem. Ale powoli się podnoszę. Takie dziury mi się porobiły, a ja mam za dużą rodzinę. I mnie szantażują, i jaki mam wybór? Muszę im dawać pieniądze - ujawnił były prezydent.

Wałęsa twierdzi, że członkowie rodziny wręcz zmuszają go do tego, by dawał im pieniądze. Jednocześnie zasugerował, że najwięcej finansów przekazuje żonie. Nazwał ją w totalnie zaskakujący sposób. Jeżeli Danuta Wałęsa to przeczyta, może się obrazić.

Mówią do mnie tak: Stary, ty musisz mieć pieniądze, i nie gadaj, że nie masz! Tak mi mówi rodzina. I muszę im dawać. Wszyscy tak robią. A żona to największa pijawa! - podsumował.

Ostatnio Lech Wałęsa wrzucił do sieci zdjęcia z Meksyku. Udał się tam po to, by wziąć udział w Konserwatywnej Konferencji Działań Politycznych (CPAC). Wydarzenie odbywało się od 18 do 19 listopada i skupiło wielu przedstawicieli skrajnej prawicy oraz zwolenników teorii spiskowych. Wśród gości znalazł się też polski noblista, który wygłosił przemówienie dla wypełnionej po brzegi sali.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić