Węgiel udziela wywiadu za granicą. Wyznała, dlaczego nie wystartuje w Eurowizji

17

Roksana Węgiel w tym roku skończyła 16 lat, a to oznacza, że będzie mogła wystąpić w Konkursie Piosenki Eurowizji. Młoda gwiazda odmówiła jednak, tłumacząc, że nie jest jeszcze gotowa.

Węgiel udziela wywiadu za granicą. Wyznała, dlaczego nie wystartuje w Eurowizji
Roksana Węgiel o Eurowizji (AKPA, AKPA)

Roksana Węgiel w wieku zaledwie 13 lat wygrała Eurowizję Junior i po raz pierwszy sprowadziła ten konkurs do Polski. Od tamtego momentu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek w naszym kraju.

Roksana Węgiel nie wystąpi na Eurowizji

Jak się okazuje Roksana, która w tym roku kończy 16 lat, mogła reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Odmówiła jednak, uznając, że w tej chwili nie jest przygotowana do tego wydarzenia. Dodała, że nie wyklucza uczestnictwa w przyszłości.

Nie czuję się gotowa na "dorosłą" Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem - zdradziła w rozmowie z portalem eurowizja.org.

Roksana Węgiel to nie jedyna polska triumfatorka Eurowizji Junior. Rok po niej konkurs wygrała Viki Gabor. Teraz swoje pięć minut otrzymała Sara Egwu-James, która będzie reprezentować Polskę w Eurowizji Junior 2021. Młoda wokalistka została wybrana w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021".

Eurowizja Junior odbędzie się już 19 grudnia. Gospodarzem tegorocznego konkursu będzie Francja.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić