Roksana Węgiel dostaje lajki od Andrzeja Dudy. Co na to młoda artystka?

44

Prezydent RP Andrzej Duda jest fanem muzyki tworzonej przez Roksanę Węgiel? Wszystko na to wskazuje — głowa państwa zostawia polubienia pod postami publikowanymi przez młodą gwiazdę. Co na to Roksana?

Roksana Węgiel dostaje lajki od Andrzeja Dudy. Co na to młoda artystka?
Roksana Węgiel i Andrzej Duda (akpa)

Andrzej Duda jest aktywny w przestrzeni internetowej. Często prezentuje swoje przemyślenia, wdaje się w dyskusje na Twitterze, a ponadto... "lajkuje" zdjęcia celebrytkom!

Na serduszka od prezydenta może liczyć chociażby Roksana Węgiel. Już od jakiegoś czasu można zauważyć, że Andrzej Duda uaktywnia się pod jej fotkami.

Roksana Węgiel szczerze o lajkach od prezydenta

Ostatnio Roksana Węgiel pojawiła się na Top of the Top Sopot Festival w Sopocie. Przy tej okazji reporter Pudelka zapytał ją o polubienia od prezydenta RP.

Artystka nie ukrywa, że bardzo jej to schlebia. Podkreśla ponadto, że Andrzej Duda, podobnie jak każdy inny obywatel, ma prawo do korzystania z mediów społecznościowych.

Bardzo mi miło. Prezydent Polski jest człowiekiem, nie zapominajmy o tym. Ma prawo, jak każdy inny, lajkować fotki na Instagramie. Jest mi niezmiernie miło, pozdrawiam pana prezydenta. Mam nadzieję, że słucha mojej muzyki - powiedziała Węgiel.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić