Wendzikowska rozwścieczyła internautów. "Skończmy traktować ją poważnie"

26

Anna Wendzikowska mocno nagrabiła sobie u internautów. Wszystko za sprawą wypowiedzi na temat mężczyzn. Dziennikarka oskarżana jest o brak wyczucia, ale i o dyskryminację.

Wendzikowska rozwścieczyła internautów. "Skończmy traktować ją poważnie"
Anna Wendzikowska (AKPA)

Anna Wendzikowska pojawiła się w jednym z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN". Celebrytka wypowiadała się na temat mężczyzn. Tym razem jej słowa wywołały olbrzymie kontrowersje.

Internauci są zbulwersowani wypowiedzią Wendzikowskiej. Na antenie TVN oceniała ona wygląd Toma Cruise'a przez pryzmat... wzrostu.

Nigdy nie uważałam, żeby był szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu... No trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonywał do swojej męskości - podkreślała Wendzikowska.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga wyglądały na zaskoczone opinią celebrytki. - Poczekaj, bo nie chciałybyśmy urazić tych mężczyzn, którzy nie mają 190 cm wzrostu, a też potrafią być przystojni - mówiła ta pierwsza.

Ja mówię o swoich prywatnych, osobistych odczuciach. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam - kontynuowała Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska podpadła internautom

Mnóstwo osób zareagowało na te kontrowersyjne słowa. "Przestańmy udawać, że Anna Wendzikowska ma cokolwiek ciekawego do powiedzenia, i skończmy traktować ją poważnie" - czytamy w jednym z komentarzy.

Wyobraźcie sobie, jakby facet powiedział, że dla niego kobieta, która waży więcej niż 60 kg, nie może być atrakcyjna
Dobrze, że była reakcja, chociaż moim zdaniem słaba i trochę nieśmiała
Lepiej mieć 170 cm wzrostu niż 40 IQ - tak brzmią inne opinie.

Oczywiście pojawili się też tacy, którzy bronią celebrytki. Twierdzą, że po prostu miała prawo do tego, by wyrazić swoją opinię na temat mężczyzn.

Zobacz także: Monika Chwajoł o swojej metamorfozie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić