Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Cherry
|

Widzowie będą zasmuceni. Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

8
Podziel się:

Zbliżająca się edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zafunduje widzom nie tylko grono nowych uczestników, ale również zmiany w składzie jury. Program potwierdził odejście jednego z jurorów, który w długim poście wyjaśnił powód rezygnacji.

Widzowie będą zasmuceni. Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (AKPA)

Znani są już wszyscy śmiałkowie, którzy zaprezentują swoje umiejętności sceniczne w 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wśród znanych osobistości zaproszonych do udziału w popularnym show znaleźli się m.in. Karolina Pisarek, Viki Gabor czy Anna Jurksztowicz.

Do tej pory uczestników oceniało czteroosobowe jury, w którym zasiadali Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Gromee. Na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych pojawiła się jednak informacja o zmianie składu sędziowskiego, czego skutkiem jest odejście jednej z gwiazd.

Z posadą jurora po 15. edycji pożegnał się DJ Gromee. Muzyk w obszernym instagramowym poście podziękował wszystkim zaangażowanym w tworzenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także wytłumaczył powód odejścia. Jak się okazało, gwiazdor wraz z żoną spodziewają się trzeciej pociechy, dlatego swój czas chcą w większym stopniu poświęcić rodzinie.

Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… :) - napisał DJ.
Zobacz także: Sebastian Fabijański o związku z Maff: "Jestem trudnym partnerem"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Bodek
4 miesiące temu
To ten co puszcza z komputera gotowe sety i udaje że suwakami na konsolce miesza? Muzyka sama w sobie niezła i jako jej twórca zasługuje na uznanie, ale odtwarzanie jej i nazywanie tego "koncertem" to jakaś farsa. Po necie krążą filmy na których widać że niektórzy tacy "muzycy" nawet konsoli nie podłączają
Marek
4 miesiące temu
Ktoś to jeszcze ogląda???????
relaista
4 miesiące temu
Gdyby jeszcze odszedł Wiśniewski to byłby dramat. Chyba bym się pochlastał!!!!
wojtek
4 miesiące temu
"Widzowie będą zrozpaczeni."? Cherry, wręcz przeciwnie - uradowani! Nie pisz głupot. Chyba nie obejrzałaś żadnego odcinka :-)))
Adam
4 miesiące temu
Napiszcie że zięć Tuska dostał 1,5 miliona wsparcia od rządu PiS
Adam
4 miesiące temu
Napiszcie że zięć Tuska dostał 1,5 miliona wsparcia od rządu PiS
+100kilo wagi...
4 miesiące temu
A prowadzące dostaną nowe krzesła
Matka
4 miesiące temu
Ja jakoś nie będę rozpaczać...:)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić