Agnieszka Kwiatkowska| 

Wiktoria Gąsiewska kusi w koronkach. Kawał dobrej roboty fotografa

30

Gąsiewska ma tylko 22 lata, ale już kusi na potęgę. W sieci pokazała efekty bardzo sensualnej sesji zdjęciowej. Nie tylko wyglądała wspaniale. Ujmujące są też same kadry. Zobaczcie!

Wiktoria Gąsiewska kusi w koronkach. Kawał dobrej roboty fotografa
Wiktoria Gąsiewska pokazała efekty zmysłowej sesji (AKPA)

Wiktoria Gąsiewska od dziecka gra w filmach i serialach. Teraz, jako dorosła kobieta, wyrasta też na gwiazdę mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 1 milion obserwujących. Aktorka chwali się internautom sukcesami, pokazuje ujmujące zdjęcia z sesji i codzienne selfie, na których nie zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Ostatnio zrobiła porządek w telefonie i znalazła fotografie, którymi musiała się podzielić.

Jutro zmieniam telefon, więc przeglądam sobie resztki zawartości mojego aktualnego rupiecia... i znalazłam takie zdjęcia

-- napisała.

To jej pierwsza sesja z Radkiem Świątkowskim, który w bardzo charakterystyczny, zmysłowy sposób oddaje piękno swoich modelek. A pozują mu i profesjonalistki w tym fachu, i gwiazdy. Nie tylko Gąsiewska. Fotograf robił zdjęcia również np. Mai Sablewskiej.

Wiktoria zdradziła, że już umówiła się na kolejną sesję z utalentowanym artystą. Efekt na pewno będzie doskonały.

Podczas pierwszego spotkania ze Świątkowskim Gąsiewska wystąpiła ubrana jedynie w czarne, koronkowe wdzianko z prześwitami. Body sporo odsłoniło, ale widać, że gwiazda czuła się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Pewności siebie, podobnie jak urody, nie można jej odmówić.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić