Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie z siostrą. "Dwie piękne panie". Podobne?

21

Wiktoria Gąsiewska uznała, że czas najwyższy na naładowanie akumulatorów. Aktorka wybrała się do Turcji, gdzie spędza czas m.in. z siostrą. Ostatnio pokazała zdjęcia, na których pozuje u jej boku. Czy siostry Gąsiewskie są do siebie podobne? Oceńcie sami!

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie z siostrą. "Dwie piękne panie". Podobne?
Wiktoria Gąsiewska (AKPA)

Coraz więcej znanych osób wyjeżdża na wakacje do Turcji. Ten kierunek obrała między innymi Sylwia Bomba. Na wypoczynek we wspomnianym kraju zdecydowali się też Anna i Robert Lewandowscy.

Na wakacje do Turcji wybrała się również Wiktoria Gąsiewska. Młoda aktorka poleciała na wypoczynek z rodziną. Spędza wolny czas z mamą i trójką rodzeństwa: Mateuszem, Oscarem i Nicolą.

Wyjazd skrupulatnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się fotkami, na których pozuje razem z siostrą.

Wiktoria i Nicole Gąsiewskie. Jak wygląda siostra aktorki? "Ale podobna!"

Pod zdjęciami Wiktorii i Nicole Gąsiewskich pojawiło się sporo ciepłych słów. Internauci od razu zwrócili uwagę na podobieństwo sióstr.

"To twoja siostra? Ale podobna!", "Dwie piękne panie", "Ale wam dziewczyny dobrze! Tylko pozazdrościć" - możemy przeczytać w komentarzach.

Niektórzy nawiązali też do warkoczyków Wiktorii. "Jakie super warkoczyki", "Warkoczyki sztos" - rozpływają się użytkownicy Instagrama.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czy Wiktoria Gąsiewska i jej siostra są Waszym zdaniem do siebie podobne?

Zobacz także: Andrzej Seweryn przyjął tę rolę błyskawicznie. "Genialna propozycja!"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić