Wiśniewska już mierzy się z nałogiem? Chyba nie chciała tego pokazać

14

Fabienne Wiśniewska wrzuciła do sieci migawkę, która z pewnością może zaniepokoić jej fanów. Na nagraniu pokazała się z elektronicznym papierosem. Relacja jednak szybko zniknęła z sieci. Czyżby rodzice wkroczyli do akcji?

Wiśniewska już mierzy się z nałogiem? Chyba nie chciała tego pokazać
Fabienne Wiśniewska (akpa, AKPA)

Fabienne Wiśniewska w tym roku przystąpiła do matury. Córka Michała i Marty Wiśniewskich już jakiś czas temu otwarcie wyznała, co chce robić po ukończeniu szkoły.

Jej marzeniem jest studiowanie na Akademii Sztuk Pięknych. Chciałaby się dostać na wydział grafiki.

Czuć zatem, że drzemie w niej artystyczna dusza. Nic w tym jednak dziwnego, skoro ma takich rodziców. Widać, że pragnie kroczyć ich śladem, bo chętnie udziela się w życiu publicznym.

Jest aktywna m.in. na Instagramie. Profil 19-latki na tej platformie śledzi przeszło 30 tysięcy obserwatorów. Niejednokrotnie zasypują ją wieloma pozytywnymi komentarzami.

Fabianne Wiśniewska zaniepokoiła fanów

Fabianne często pokazuje, jak wygląda jej beztroskie życie. Wrzuca do sieci przeróżne zdjęcia i nagrania. Ostatnio zaprezentowała się w sieci z elektronicznym papierosem. Tym samym pewnie zaniepokoiła swoich fanów.

Na nagraniu można było zobaczyć, jak radośnie się zaciąga. Po chwili puściła "dymka".

Ten materiał dość szybko zniknął z sieci. Być może Fabienne uznała, że w ogóle nie chciała pokazywać światu, że korzysta z takich używek. A może po prostu do akcji wkroczyli rodzice? Póki co nie znamy odpowiedzi na to pytanie.

Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić