Wiśniewski podziękował fanom. Mówi o końcu Ich Troje

3

Michał Wiśniewski to założyciel i lider Ich Troje. Słynny zespół powstał w Łodzi w 1995 roku. Po 27 latach wielu zastanawia się czy to nie koniec wielkiej kariery grupy. Michał Wiśniewski szczerze odpowiedział na plotki o końcu Ich Troje.

Wiśniewski podziękował fanom. Mówi o końcu Ich Troje
Wiśniewski podziękował fanom. Mówi o końcu Ich Troje (AKPA, Karol Makurat)

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Magda Femme - taki był pierwotny skład zespołu Ich Troje. Przez lata słynna grupa zmieniała wokalistkę. Na miejscu pierwszej wokalistki pojawiały się Justyna Majkowska, Anna Świątczak czy Justyna Panfilewicz.

Ich Troje wylansowało takie przeboje jak "Zawsze z tobą chciałbym być", "Powiedz", "Babski świat" czy "Keine grenzen". Słynne utwory do dziś są śpiewane przez Polaków, a wielu z nich nie wyobraża sobie imprez bez utworów kultowego zespołu. Mimo to, w sieci pojawiły się głosy, że zespół Ich Troje kończy karierę.

Zespół zaliczył liczne zmiany składów, media traciły zainteresowanie grupą, więc seria domysłów nie cichła. Również fakt, że Michał Wiśniewski zapowiedział stworzenie ostatniej płyty w historii Ich Troje, dolewał oliwy do ognia. Teraz zespół promuje album "X przykazań, czyli projekt X".

Ostatnio Ich Troje ogłosiło kolejną trasę koncertową. Zaplanowano kilka muzycznych wydarzeń. Na chwilę przed wyruszeniem w drogę i spotkaniem z publicznością Jacek Łągwa miał wypadek. Złamał rękę, więc fani od razu snuli domysły i pytali z zaciekawieniem, czy koncerty się odbędą. Udało się i Ich Troje porywa do zabawy polską publiczność.

Wiśniewski podziękował fanom. Mówi o końcu Ich Troje

Ostatnio Ich Troje wystąpiło w Sopocie. Zespół zagrał na deskach Opery Leśnej. Na zdjęciu, które Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie widać pełną salę zadowolonych fanów. Lider grupy podziękował im i zabrał głos na temat końca kariery słynnego zespołu.

Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy Operę Leśną w Sopocie…? Dziękuję - pisze gwiazdor.

Fani zostawili pod zdjęciem kilka recenzji. W komentarzach piszą: "Jaki koniec, nie ma opcji!", "To był piękny koncert. Nowy materiał świetnie wypada na żywo", "Byłam i nie przewiduje końca zespołu, to była reaktywacja z mocą", "Wielu ludziom Wasz zespół kojarzy się z młodością, beztroską, więc bycie na Waszym koncercie to jak powrót do przeszłości" - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Wiśniewski tłumaczy swoje wyznania o żonie: "To był żart"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić