aktualizacja 

Justyna z Ich Troje przerwała milczenie. Prawda wyszła na jaw

93

Justyna Majkowska z Ich Troje przerwała milczenie i udzieliła wywiadu, w którym wróciła wspomnieniami do kariery z zespołem. Opowiedziała o swoim odejściu i zdradziła, czy planuje wielki powrót na scenę.

Justyna z Ich Troje przerwała milczenie. Prawda wyszła na jaw
Justyna z Ich Troje o odejściu z zespołu. Zdradziła, czy wróci na scenę (AKPA, AKPA)

Justyna Majkowska była jedną z najsłynniejszych wokalistek Ich Troje. Wraz z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą występowała na scenie od 2001 roku. Zastąpiła wtedy Magdę Femme i wylansowała słynne przeboje do dziś śpiewane przez Polaków.

Majkowska odeszła z Ich Troje w 2003 roku. Fani nie mogli uwierzyć, że to koniec i nigdy nie usłyszą już swojej wokalistki. W rozmowie z serwisem "Co za tydzień" przyznała, że doskonale rozumie reakcje wielbicieli Ich Troje.

Rozumiem, jak to jest, gdy człowiek przyzwyczai się do jakiegoś głosu czy osoby. Takich komentarzy jest sporo, bo jednak po odejściu z Ich Troje niewiele tworzyłam. Ale to jest miłe, że po 20 latach ludzie nadal o mnie pamiętają - przyznała.

Justyna Majkowska o odejściu z Ich Troje

Gwiazda Ich Troje przyznała, że praca na scenie wiązała się dla niej z wielkim stresem. Sława nie była jej wielkim marzeniem. Bardzo wspierali ją w tym rodzice.

Zwłaszcza mama mocno kibicowała wokalistce. - Oni [rodzice - red.] się cieszyli, a ja im płakałam. Pierwszy tydzień był ciężki, a oni mówili, że jestem świetna, najlepsza i na pewno sobie poradzę - zwierzyła się gwiazda.

W Ich Troje musiałam podołać życiu w stresie na okrągło. Czasami miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby, ale momentami było też dużo zabawy. Niczego nie żałuję. Nie chciałabym cofnąć czasu - wyznała Justyna.

Z rozmowy dowiadujemy się też, że Justyna z Ich Troje po odejściu, nie bardzo wiedziała, czym się zająć. - Gdy odeszłam z Ich Troje, to jeszcze przez dwa lata nie wiedziałam, co będę robić. Poszłam na oligofrenopedagogikę i potem rozpoczęłam pracę w szkole specjalnej - wyznała Majkowska.

Wielki powrót Justyny Majkowskiej z Ich Troje?

Justyna Majkowska o powrocie mówi z lekkim dystansem. Twierdzi, że nie ma na to czasu. Mimo to, wciąż śpiewa. Stworzyła nawet kilka utworów, które zamierza wydać. Jednak przede wszystkim zamierza wystąpić na kilku koncertach klubowych i dobrze się przy tym bawić.

Trochę się przed tym [powrotem - red.] wzbraniałam. Nie mam czasu na wielki powrót (śmiech). Nie wiem, jak miałabym to zrobić, bo pracuję na pełen etat i mam troje dzieci w chacie. Ale rzeczywiście stworzyliśmy z Piotrem Cajdlerem kilka utworów - skwitowała.
Zobacz także: Michał Wiśniewski: "Pieniądze to nie wszystko"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić