Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Wiśniewski przyszedł tak na pierwszą randkę. "Trochę głupio"

17

Michał Wiśniewski wręcz słynie ze swojej kochliwości. Ma już piątą żonę - Polę, która niebawem urodzi mu szóstego potomka. Teraz na jaw wyszło, jak wyglądała ich pierwsza randka. Cóż... nie była zachęcająca. Jak widać jednak, Poli się spodobało.

Wiśniewski przyszedł tak na pierwszą randkę. "Trochę głupio"
Michał Wiśniewski (AKPA, AKPA)

Związki Michała Wiśniewskiego powoli stają się już legendarne. Szczególnie że gwiazdor, gdy już się zakochuje, robi to z niemałym rozmachem. Duże deklaracje, szalone śluby, głośne okładki i jeszcze głośniejsze rozwody.

Obecnie Wiśniewski ma piątą żonę - Polę. Para poznała się w 2019 roku. Wkrótce okazało się, że kobieta spodziewa się dziecka – urodził im się wówczas syn Falco Amadeus.

W czasie pandemii wzięli ślub. Skromna uroczystość jednak nie była w stylu Wiśniewskiego, więc we wrześniu tego roku odnowili przysięgę małżeńską w dniu 50 urodzin wokalisty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta jak tykająca bomba. Lekarz o tym, czego unikać

Nietypowa randka

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Pola znów jest w ciąży, a para powita na świecie kolejnego syna.

Teraz małżeństwo zdecydowało się zadebiutować z własnym programem na YouTubie "Pan i Pani W.". W pierwszym odcinku opowiedzieli o swojej pierwszej randce, na którą umówili się przez Tindera.

No i pierwsze spotkanie. No i tak, ja wziąłem sobie przyzwoitkę i zaprosiłem cię na kolacje. To jest, przyznaje się bez bicia, to nie jest tak, że byłem umówiony z dwiema. Chciałem się spotkać z Tobą, ale mi było trochę głupio, no bo "hej Michał Wiśniewski". Ja wziąłem sobie Witka, bo mówię, nie wiem, kto przyjdzie, bo na twoim zdjęciu nie było widać twarzy – wspomina Wiśniewski.

Pola przyznała jednak, że "było bardzo sympatycznie". Dodała jednak, że był to dla niej szok. "Nie dość, że Michał Wiśniewski, to jeszcze Witek Dębicki" – dodała.

Jak widać jednak Michał nie odstraszył Poli przyjściem z przyzwoitką. Mieliście kiedyś podobną sytuację?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić