Wiśniewski zmniejszy alimenty? Czeka na szóste dziecko

35

Michał Wiśniewski wyczekuje przyjścia na świat swojego szóstego dziecka. Wraz z Polą Wiśniewską, piątą żoną, słynny muzyk ogłosił, że niebawem ich rodzina się powiększy. W świetle prawa to dobry moment, by zmniejszyć alimenty na pozostałe pociechy, o czym informuje "Super Express".

Wiśniewski zmniejszy alimenty? Czeka na szóste dziecko
Wiśniewski czeka na szóste dziecko. Zmniejszy alimenty na pozostałe? (AKPA, AKPA)

Michał Wiśniewski wraz z żoną Polą ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Będzie to drugi potomek pary, szósty Michała Wiśniewskiego, a także szósty Poli Wiśniewskiej. Obecna żona lidera zespołu Ich Troje, zanim weszła w związek z muzykiem, była już mamą czworga dzieci.

Pola i Michał tworzą wielką patchworkową rodzinę. Łącznie pod czujnym okiem gwiazdora i jego małżonki będzie aż dziesięcioro dzieci. Czworo z poprzednich związków Poli, czworo z byłych małżeństw Wiśniewskiego, a także dwoje zrodzonych z miłości fotografki i piosenkarza.

Jak zaznaczył sam gwiazdor, jest to duża rodzina. Para będzie miała "dziesięć na wychowaniu". - Czuję się cudownie. (…) Będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy - wyznał Wiśniewski w rozmowie z "Co za tydzień".

Michał Wiśniewski czeka na szóste dziecko. Zmniejszy alimenty na pozostałe?

Czy nowe obowiązki sprawią, że Michał Wiśniewski będzie musiał przykładać większą wagę do swoich finansów? Jak informuje tabloid, zmiana w rodzinie to możliwość redukcji w wypłacie alimentów na pozostałe dzieci.

Każda zmiana sytuacji rodzinnej, życiowej lub finansowej może być podstawą do wystąpienia do sądu o obniżenie alimentów na dzieci z poprzedniego związku. Taką sytuacją może być również pojawienie się nowego członka rodziny, który generuje koszty utrzymania - miał przekazać "Super Expressowi" pracownik kancelarii prawnej reprezentującej polskie gwiazdy.

Czy lider Ich Troje zmniejszy kwoty, które trafiają na poczet Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne? Nie wiadomo, co planuje gwiazdor w tym temacie, ani tym bardziej, jak wyglądają sprawy majątkowe między nim a byłymi partnerkami. Pewne jest, że Michał Wiśniewski kocha być ojcem i bardzo dba o swoje dzieci, czemu niejednokrotnie dawał wyraz w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić