Wojciech Mann nie wytrzymał. Wbił szpilę Monice Richardson

W trakcie wywiadu dla "Twojego Imperium" Monika Richardson postanowiła wrócić do związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Na jej wypowiedzi dosadnie zareagował Wojciech Mann. Nie mógł powstrzymać się od złośliwych docinków.

Wojciech Mann nie wytrzymał. Wbił szpilę Monice Richardson
Wojciech Mann (AKPA)

Życie miłosne Moniki Richardson jest - delikatnie rzecz ujmując - niezbyt udane. We wrześniu 2021 zdradziła, że poszła nawet na terapię, by ustalić, dlaczego jej wszystkie związki się rozpadają.

Teraz natomiast udzieliła wywiadu "Twojemu Imperium". Wytknęła byłemu mężowi Zbigniewowi Zamachowskiemu, że jest niechlujny. Jednocześnie porównała go do swojego nowego partnera Konrada Wojterkowskiego.

Może to zabrzmi dziwnie, a już na pewno w dużym kontraście do mojego ostatniego związku, ale ujęło mnie w Konradzie duże wyczucie estetyki (...). Dzięki moim wielkopolskim, schludnym tradycjom nauczyłam się, jak ważna jest harmonia estetyczna - podkreśliła.

Zaznaczała też, że Konrad jest w stanie wydać wielkie pieniądze na garnitury z Włoch. - Konrad potrafi pojechać do Mediolanu po garnitur, oczywiście, jeśli ma pieniądze, i nosić go potem przez piętnaście lat. Zawsze świetnie się prezentuje - dodawała.

Wojciech Mann nie mógł się powstrzymać

Po wywiadzie Moniki Richardson na Facebooku uaktywnił się Wojciech Mann. Na początku jasno dał do zrozumienia, że trudno mu zabierać głos ze względu na wojnę.

Od dłuższego czasu po włączeniu komputera widzę, jak mój Facebook patrzy na mnie z wyrzutem i wydaje się pytać, dlaczego go zaniedbuję. Próbuję tłumaczyć, że tyle ostatnio złego się wydarzało, że aż strach komentować. Ruscy mordują niewinnych ludzi i gwałcą wszystkie pisane i niepisane prawa. Wielki przyjaciel i idol Kaczyńskiego, Orban, wspiera Putina, a Ziobro broni Orbana i tak dalej… - napisał.

Później przeszedł do wątku Richardson. Zauważył, że nawet w obliczu wojny ochoczo powraca do poprzedniego związku.

Ale pojawiło się światełko w tunelu beznadziei! Oto Monika Richardson opowiedziała światu, że poddała się terapii w sprawie swoich nieudanych małżeństw. Co więcej, z wypowiedzi wielkiej gwiazdy wynika, że jej poprzedni partner nie miał wyczucia estetyki. A nowy za to ma i, jeśli tylko ma pieniądze, to jedzie do Mediolanu po garnitur - kontynuował.

Sprawę podsumował w swoim stylu. "Duża ulga. Ważne sprawy wracają na należne im miejsce. Może więc świat pomału wróci na właściwe tory" - zakończył.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Way of Blonde o założeniu rodziny
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić