Wojciechowska zaskakująco o pieniądzach w show-biznesie. "Demoralizujące"

2

Martyna Wojciechowska cieszy się sporą popularnością. Fani cenią ją między innymi za to, że nie owija w bawełnę i zawsze mówi to, co myśli. Tym razem postanowiła w zaskakujący sposób odnieść się do zarobków w świecie show-biznesu.

Wojciechowska zaskakująco o pieniądzach w show-biznesie. "Demoralizujące"
Martyna Wojciechowska (AKPA)

Martyna Wojciechowska zwróciła uwagę na istotny problem. Chodzi o kwestię nierówności w płacach. Spostrzegła, że niektóre osoby zarabiają zbyt mało względem wykonywanej pracy, a inne - zbyt dużo.

W świecie show-biznesu pieniądze są demoralizujące. Tych pieniędzy jest dużo, czasem, powiedziałabym, nieadekwatnie dużo - przekazała Wojciechowska w rozmowie z Plejadą.

Kto powinien jej zdaniem zarabiać więcej? - Jest wiele zawodów wielkiej potrzeby społecznej, takich jak nauczyciele czy lekarze, którzy powinni zarabiać godnie, a tak się stało, m.in. w Polsce, że osoby, które wykonują znacznie mniej odpowiedzialne zawody, zarabiają niewspółmiernie dużo - oceniła.

Wojciechowska wprost o organizacjach pozarządowych

Podczas wywiadu dla Plejady Wojciechowska zaznaczyła też, że w Polsce działa bardzo dużo organizacji pozarządowych, którymi rządzący po prostu się wyręczają.

Chciałabym też zwrócić uwagę, że cały ten kraj stoi organizacjami pozarządowymi. Że kraj można by równie dobrze nazwać Zrzutka.pl. Wszystkie palące problemy, od edukacji seksualnej przez edukację dotyczącą finansów kobiet, pomoc uchodźcom i kobietom doświadczającym przemocy fizycznej po służbę zdrowia, rozwiązują organizacje pozarządowe - podsumowała popularna podróżniczka.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić