Wojewódzki żartuje ze swoich dziewczyn. Hakiel zachwycony, a inni?

15

Samozwańczy "król TVN-u" zażartował sobie z wieku swoich ciągle zmieniających się partnerek. Marcin Hakiel jest zachwycony poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego. Z kolei fani dziennikarza są mocno podzieleni.

Wojewódzki żartuje ze swoich dziewczyn. Hakiel zachwycony, a inni?
Kuba Wojewódzki żartuje z wieku swoich partnerek (Licencjodawca, KAPIF.pl)

Kuba Wojewódzki wyrobił sobie markę w branży dzięki szybkim i ostrym ripostom oraz żartom balansującym na granicy dobrego smaku. Choć cięty język jest jego znakiem rozpoznawczym, są tacy, którzy twierdzą, że przez lata po prostu kopiował Simona Cowella (obaj panowie byli lub są związani z programem "Mam talent!").

Dziennikarzowi często zarzuca się, że jego uwagi, zwłaszcza dotyczące kobiet, są szowinistyczne. Część młodych użytkownicy mediów społecznościowych nazywa go po prostu "dziadersem".

Nie brakuje jednak odbiorców, których dowcip Kuby Wojewódzkiego wciąż bawi. Czego najlepszym dowodem jest ostatni post dziennikarza, który mocno podzielił internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki "śmieszkuje" z wieku swoich partnerek

Wojewódzki od lat ma wśród kobiet niebywałe powodzenie. Jednak jego partnerki to przede wszystkim dużo od niego młodsze, długonogie modelki. Gust dziennikarza od lat jest przedmiotem żartów. Teraz "król TVN-u" sam postanowił nawiązać do tego tematu.

Kuba Wojewódzki opublikował mema na swój temat. Widzimy na nim zdjęcie początkującego dziennikarza z 1993 r. z napisem "On jeszcze nie wie, że część jego przyszłych partnerek nie przyszła jeszcze na świat".

Część fanów uznała wpis Wojewódzkiego za doskonały żart. Do tej grupy zalicza się Marcin Hakiel. "Szacun" - napisał tancerz. Nie wszystkim jednak wpis dziennikarza przypadł do gustu. Część komentujących męczą ciągłe żarty o tym samym: słabości do modelek i pieniędzy.

"Jesteś z siebie dumny jak rozprawiczony nastolatek, kiedy w końcu się ogarniesz?", "Obrzydliwe" - piszą internautki, którym dziennikarz z kolei zarzucił brak poczucia humoru. Wywołana do odpowiedzi dziewczyna odpowiedziała, że "jej po prostu nie bawi brak umiejętności nawiązywania relacji z osobami w swoim wieku". Wojewódzki ironicznie dał do zrozumienia, że jest człowiekiem w podeszłym wieku i jego równolatkowie już nie żyją.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić