aktualizacja 

Pokazała go ze zsuniętymi spodniami. Dowbor zemścił się nagraniem

51

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą, która uwielbia sobie nawzajem dogryzać – zwłaszcza publicznie. Ulubioną metodą małżonków jest używanie w tym celu mediów społecznościowych. Tym razem ruch wykonał prezenter Polsatu. Pękniecie ze śmiechu!

Pokazała go ze zsuniętymi spodniami. Dowbor zemścił się nagraniem
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska uwielbiają publicznie robić żarty z siebie nawzajem (Instagram, joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie dają obserwatorom swoich mediów społecznościowych – i sobie nawzajem – chwili oddechu. Para prowadzi prawdziwą "wojnę", w której najskuteczniejszą amunicją są cięty język, specyficzny humor oraz Instagram.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor – Instagram. "Wojna" trwa

Maciej Dowbor opublikował na koncie na Instagramie zdjęcie, na którym razem z żoną bawią się na plaży. Ujęcie było jednak wyjątkowo niefortunne dla Koroniewskiej, ponieważ podwinęła się jej bielizna. Aktorka nie była mu dłużna i opublikowała równie "kompromitującą" fotografię z udziałem Dowbora.

Mistrzyni drugiego planu. Czy zabije mnie za to zdjęcie? Kara może być bolesna, ale są chwile warte cierpienia – zażartował Maciej Dowbor, publikując zdjęcie wykonane w trakcie spaceru z żoną po plaży.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Maciej Dowbor nie zamierzał puścić żonie płazem tego, że pokazała go z lekko zsuniętymi spodniami. Jego zemsta była szczególnie wyszukana. Nie tylko opublikował na Instagramie nagranie, na którym Joanna Koroniewska z koleżankami z pracy wykonują amatorsko popularny utwór, lecz zaprosił do jego oceny samą... Natalię Kukulską.

Niespodzianka‼️‼️ Nigdy nie wiecie, kiedy wasze żarty obrócą się przeciwko Wam – kpił Maciej Dowbor w opisie materiału na Instagramie.
Trzeci dźwięk lekko zaniżony, ale z czystej sympatii przypuszczam – podsumowała występ Joanny Koroniewskiej i jej koleżanek Natalia Kukulska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Joanna Koroniewska na pewno nie puści tego mężowi płazem. Fani pary pewnie aż przebierają nogami na myśl o zemście, którą planuje aktorka.

Zobacz także: Zobacz też: Joanna Koroniewska zazdrości Agnieszce Kaczorowskiej kontraktów
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić