aktualizacja 

Woźniak-Starak i Doda pogodzą się? "Boże, jakie to było głupie"

16

Agnieszka Woźniak-Starak i Doda nie przepadają za sobą od lat, a media wciąż pamiętają o ich szarpaninie w damskiej toalecie. Czyżby ten konflikt mógł się zakończyć? Prezenterka "Dzień dobry TVN" wyjawiła, co sądzi o całym zajściu po latach.

Woźniak-Starak i Doda pogodzą się? "Boże, jakie to było głupie"
Agnieszka Woźniak-Staraj pogodzi się z Dodą? (AKPA)

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak bardzo się nie lubią. Do jawnego konfliktu doszło kilka lat temu, kiedy dziennikarka zaczęła publicznie naśmiewać się z piosenkarki i w mało taktowny sposób skomentowała jej rodzinę.

Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą?

Później poszła o krok dalej. Przeprowadziła wywiad z Pauliną-córką Pawła Rabczewskiego z nieformalnego związku.

Doda zareagowała natychmiast. Sprawę skierowała do sądu, ale postanowiła także wymierzyć sprawiedliwość osobiście. W klubie, w którym imprezowały obie celebrytki, piosenkarka zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Doszło do szarpaniny. Po wszystkim Doda została "zbanowana" w TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Szukają pracowników z zagranicy. "To jest miejsce, które przyciąga"

Po latach konflikt pań mocno osłabł. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że już tak tego nie przeżywa i myśli o zupełnie innych sprawach. Na razie nie doszło do pogodzenia, ale nie można tego wykluczyć.

Z dzisiejszej perspektywy, jak patrzę na tę sytuację, mądrzejsza o parę lat i parę życiowych doświadczeń, to bardzo się dziwię, że wtedy kosztowało mnie to tyle nerwów, bo ja rzeczywiście traktowałam to bardzo poważnie. Dziś myślę: Boże, jakie to było głupie. Jak czasem spojrzysz na coś z perspektywy, to masz taką myśl: Boże, czym ty się dziewczyno przejmowałaś - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Dodała, że nie unika Dody. Panie nie spotykają się na branżowych imprezach, ale wynika to raczej z przypadku niż czyjegoś planowania. Długo mówiło się także o konflikcie Dody z Edwardem Miszczakiem, który niedawno przeszedł do Polsatu. Okazało się jednak, że Edward Miszczak i Dorota pogodzili się i mają w planach wspólne projekty dla Polsatu.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić