Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Doda na Fame MMA 17. Cała sala na nią patrzyła

40

3 lutego odbyła się 17. gala Fame MMA. Na widowni zasiadła m.in. Doda z partnerem Dariuszem Pachutem. W pewnym momencie wszyscy patrzyli tylko na nią. Wszystko przez to, że prowadzący zwrócił się ze sceny wprost do niej. Ale się działo!

Doda na Fame MMA 17. Cała sala na nią patrzyła
Doda (AKPA, AKPA)

3 lutego miała miejsce 17. odsłona FAME MMA. I jak zawsze zwróciła na siebie ogromną uwagę. Wszystko przez to, że w oktagonie zawalczy m.in. dwóch byłych partnerów Maffashion - Sebastian Fabijański i Cezary Jóźwik.

Po raz pierwszy w imprezie weźmie udział także partner Agnieszki Włodarczyk. Robert Karaś to mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana, potrójnego Ironmana i podwójnego Ironmana, a także rekordzista Polski na dystansie Ironmana.

Oczy wszystkich

Tego typu wydarzenia przyciągają jednak nie tylko dlatego, że sławne osoby walczą ze sobą, ale również zasiadają na widowni. A na niej nigdy nie brakuje nazwisk z pierwszych stron gazet.

Walkom z chęcią przygląda się m.in. Doda. Ostatnio towarzyszył jej chłopak, Dariusz Pachut.

Obecność Dody została zauważona przez prowadzącego galę. Przedstawił ją i powiedział:

Na widowni siedzi Doda. Kto wie, może kiedyś wystąpi w oktagonie - wygłosił.

Ciekawe jakie są na to szanse. Myślicie, że organizatorom uda się namówić artystkę na taką przygodę?

Doda od zawsze była wysportowana, z resztą to właśnie sport był jej pierwszą poważną "zajawką". Tego nauczył ją jej ukochany ojciec - olimpijczyk. Rabczewska trenowała lekkoatletykę. Do dziś zachwyca figurą, którą jak sama podkreśla, zawdzięcza regularnym treningom. Nie miałaby więc raczej większego problemu z przygotowaniem się do gali. Takie widowisko mogłoby przyciągnąć przed ekrany miliony telewidzów.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić