aktualizacja 

Woźniak-Starak zapytana o Rozenek. Oto co odpowiedziała

73

Agnieszka Woźniak-Starak podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan od lat występuje przed kamerami. Obydwie panie mają cenne doświadczenie w telewizji. Jednak tym razem przed żoną Majdana spore wyzwanie. Poprowadzi program na żywo. Oto co doradziła jej koleżanka z branży w sprawie "Dzień Dobry TVN".

Woźniak-Starak zapytana o Rozenek. Oto co odpowiedziała
Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła doradzić Rozenek. "To podstawa" (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej roli. Zaczynała jako "Perfekcyjna pani domu", następnie prowadziła "Projekt Lady", a już w poniedziałek 29 sierpnia zadebiutuje w programie na żywo. Wraz z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadzi "Dzień Dobry TVN". To nowa rola, w której widzowie nie mieli jeszcze okazji zobaczyć Małgorzaty Rozenek.

Wszyscy zastanawiają się, jak poradzi sobie żona Majdana w DDTVN. To będzie jej debiut w prowadzeniu programu śniadaniowego na żywo. - Krzysztof, jesteś świetnym partnerem do spełniania marzeń - napisała na Instagramie wymieniając swojego telewizyjnego partnera, z którym będzie przepytywała gości.

Bliscy i znajomi ze świata show-biznesu dodają Małgorzacie Rozenek otuchy. Pod postem, w którym wyznała, że będzie można zobaczyć ją już w poniedziałek na antenie TVN, posypało się mnóstwo komentarzy i gratulacji. Nie zabrakło też wypowiedzi medialnych.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła doradzić Rozenek. "To podstawa"

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła doradzić nowej koleżance z pracy, przed pierwszymi odcinkami na żywo. W rozmowie z serwisem "Co za tydzień", ekranowa partnerka Ewy Drzyzgi po chwili zawahania przyznała: - Mam radę. Trzeba się przede wszystkim dobrze przygotować do programu - zaczęła Woźniak-Starak.

To jest podstawa. Jeśli jesteś dobrze przygotowana, to jak do klasówki, jesteś pewna siebie, wiesz, że idziesz z jakąś konkretną wiedzą, wiesz, kto będzie twoim gościem, wiesz, o czym masz rozmawiać. A jak ma się ten background, to już reszta pójdzie - stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek o roli prowadzącej w "DD TVN"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić