Wprost mówi o sprawie Iwony Wieczorek. "Za chwilę zwariujesz"

14

Od wielu lat nierozwiązana pozostaje sprawa Iwony Wieczorek, która nie wróciła do domu po imprezie w sopockim klubie Dream Club. Zagadkowym zniknięciem kobiety zajęli się dziennikarze śledczy - Marta Bilska i Mikołaj Podolski. Mierzenie się z tym tematem stanowi nie lada wyzwanie.

Wprost mówi o sprawie Iwony Wieczorek. "Za chwilę zwariujesz"
Iwona Wieczorek (Facebook)

Zaginięcie Iwony Wieczorek nastąpiło w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Właśnie wówczas 19-latka wyszła ze znajomymi do klubu Dream Club w Sopocie. Do domu wracała w pojedynkę. Niestety, po drodze stało się coś, co sprawiło, że nigdy nie dotarła do celu.

O godz. 3:07 kamera zarejestrowała skręcającą w promenadę Iwonę Wieczorek. Po drodze dzwoniła do znajomych, z którymi była na imprezie. Po 4:00 jej telefon był już nieaktywny. Po raz ostatni nagrała ją kamera przy wejściu nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. Właśnie tam ślad po Wieczorek się urywa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Nikt tego nie policzył". Ekonomista ocenia propozycje podatkowe Konfederacji

Od lat sprawą zagadkowego zniknięcia Iwony Wieczorek zajmują się dziennikarze - Mikołaj Podolski i Marta Bilska. Jest to dla nich spore wyzwanie.

Był taki czas, że musiałam na chwilę odpuścić, bo byłam już emocjonalnie i mentalnie zmęczona tą sprawą. Czułam się wypompowana. Musiałam zrobić sobie przerwę. Wątków w tej sprawie jest multum. W pewnym momencie autentycznie masz wrażenie, że za chwilę zwariujesz - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem".

Sprawa Iwony Wieczorek. Taki cel ma Marta Bilska

Dziennikarka podkreśliła również, że aktualnie ma taki cel, by nie pozwolić zapomnieć o tej sprawie i ustalić wszystko, co tylko można.

Udało nam się ustalić sporo (z Mikołajem Podolskim - dop. red.). Nie jest prawdą, że wszystko w tej sprawie było już powiedziane. Nie wszystko też jest jasne i klarowne, a niektórym rzeczom po prostu trzeba nadal czynnie się przyglądać - zapewniła.

Na razie nie wiadomo, kiedy światło dzienne ujrzy książka Bilskiej i Podolskiego na temat Wieczorek. Dziennikarze zapowiedzieli, że ujawnią w niej nowe informacje o kobiecie, która zaginęła w 2010 roku.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić