Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa

12

Aida Kosojan-Przybysz jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i wskazówkami. Tym razem mówiła o tym, co może czekać nas w grudniu.

Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa
Aida Kosojan-Przybysz (Licencjodawca, AKPA)

Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najpopularniejszych polskich jasnowidzek. Jej rozpoznawalność w sieci stopniowo wzrasta. Oczywiście, wszelkie porady i przewidywania, które przekazuje, należy traktować z przymrużeniem oka. Podobnie zresztą jak w przypadku innych jasnowidzów czy wróżek.

Tym razem Aida podzieliła się swoimi przemyśleniami i poradami na grudzień 2022 roku. Jakie wskazówki przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych?

Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś, by zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości. Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane? - napisała Kosojan-Przybysz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Groźny incydent nad Japonią. Tokio poderwało myśliwce

Aida Kosojan-Przybysz radzi. O tym musisz pamiętać w grudniu

Aida twierdzi, że każdy z nas jest w stanie samodzielnie uzdrawiać swoją psychikę. Istnieje pewien patent na to, by nasze "wewnętrzne dziecko" poczuło się lepiej. Wystarczy jedna rzecz.

Co nas odbudowuje? Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia - podpowiada Aida Kosojan-Przybysz.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aida skupiła się na grudniu, a jasnowidz Krzysztof Jackowski ostatnio mówił już o 2023 roku. Podczas transmisji na YouTube zaznaczał, że to będzie "rok bez pieszczenia". Profeta przeczuwa, iż finansowo możemy mocno się pogrążyć, a świadczenia socjalne oraz wypłacalność instytucji staną pod znakiem zapytania.

Socjal... mocno mi się to skojarzyło... W 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, [...] zacznie wymierać socjal jakikolwiek. Z jednej strony będzie się nam mówiło, że to zelżeje, ponieważ też nie będą od nas wymagane płatności, które teraz są obowiązkowe, jak choćby ZUS. Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest - powiedział Krzysztof Jackowski w materiale zamieszczonym w sieci.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić