o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Michał Wiśniewski wrzucił zdjęcia. Wstrząsający opis

30
Podziel się

Michał Wiśniewski wrzucił do sieci nowe zdjęcia najmłodszego syna. Do fotek dodał wstrząsający opis. Nawiązuje on do trudnego dzieciństwa piosenkarza.

Michał Wiśniewski wrzucił zdjęcia. Wstrząsający opis
Michał Wiśniewski nie wspomina swojego dzieciństwa najlepiej. (AKPA)
bEDSuItN

Michał Wiśniewski układa sobie życie z piątą żoną. Pod koniec stycznia na świat przyszło pierwsze dziecko Poli i czerwonowłosego artysty.

Chłopczyk otrzymał bardzo oryginalne imię - Falco Amadeus. Jego narodziny to bez wątpienia wielki bodziec dla Wiśniewskiego. Twierdzi, że dzięki temu odmłodniał.

bEDSuItP

Mocny przekaz Wiśniewskiego

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski jest bardzo podekscytowany narodzinami Falco Amadeusa. Coraz częściej publikuje w sieci jego zdjęcia. Tym razem uwagę przykuwają nie tylko fotki, ale i mocny opis, który nawiązuje do trudnego dzieciństwa artysty i tatuażu na karku.

Nigdy nie będziesz błagać o miłość, jak kiedyś twój ojciec - zaznaczył Wiśniewski.
bEDSuItV

Internauci zachwycają się chłopczykiem, ale też chwalą słowa Wiśniewskiego. "Mądre oczka... On już to wiedział wcześniej, Piękny opis, wzruszający" - możemy przeczytać w komentarzach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSuIuq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Boloz
6 miesięcy temu
Widzę go jak zacznie płacić alimenty, żeby te dzieci nie spendzili życia tak jak Wiśniewski mając po kilka lat w opcych rodzinach za terenem swojego kraju
Artej123
6 miesięcy temu
Wiedz cię tylko jedno ze pod tąsceniczną maską kryje się poprostu czlowiek
Ale bzdura
7 miesięcy temu
Imiona tych dzieci powoduja ze flaki sie na lewa strone przewracaja.
bEDSuIur
Ada
7 miesięcy temu
Mandaryna to była najpiękniejsza żona Michała szkoda że nie są razem
Morfeusz
7 miesięcy temu
Imię dla dziecka kosmiczne Wiśnia był chyba naćpany😂😂😂
Leon
7 miesięcy temu
A co to za cudak?
Ojek
7 miesięcy temu
Szkoda pradu
właśnie
7 miesięcy temu
Niejeden człowiek miał przechlapane dzieciństwo z różnych wzgledów, ale "wyszedł" na człowieka, jak to się mówi. Nie chcę osądzać osądzać pana Wiśniewskiego, ale to człowiek niezrównoważony psychicznie i od dawna powinien się leczyć. Nie powinien swoje frustracje wyładowywać na dzieciach, nadając im dziwaczne, ośmieszające imiona, tak np. teraz. Chce byc taki "oryginalny", to niech będzie, ale nie kosztem swoich dzieci.
drTeleporada
7 miesięcy temu
współczuje tylko tym wszystkim jego dzieciom...rozumiem że może się zdarzyć że coś nie pójdzie w życiu ktoś ma drugą żonę...ale pięć to raczej oznacza że coś tam jest bardzo nie tak pod kopułą, jeżeli tam coś w ogóle jest, bo wygląda na to że u niego za myślenie odpowiadają trochę inne czujniki. Moim zdaniem może mieć i 15 żon, nikt mu nie zabroni tym bardziej skoro znajduje chętne na to, ale może pomyślałby o tym że jego dzieci mogą mieć z tym delikatny dyskomfort, tym bardziej że kiedyś sam to przeżył .
Mnietek
7 miesięcy temu
Co rok to prorok...
Magda
7 miesięcy temu
Żenada to Te komentarze!!!!!Jego życie,i jego sprawa.
Super człowie...
7 miesięcy temu
Z łodzi
Leni
7 miesięcy temu
Wy obywatele nie wiecie ze Wiśni..... głowy pracują, jedna pracuje nad myśleniem a druga nad czynieniem, im więcej dzieci tył lepsze życie, 500+ i ktoś na niego pracuje
bEDSuIuj
🚷🚷🚷🚷🚷
7 miesięcy temu
Co za gwiazda🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić