aktualizacja 

Wszyscy kochali ją w "Miodowych latach". Jej nie było stać na jedzenie

124

Agnieszka Pilaszewska i Maciej Maciejewski są razem już od prawie 30 lat. Oboje mają na koncie wiele sukcesów, ale nie zawsze szło to w parze z powodzeniem finansowym. Przed laty ledwo wiązali koniec z końcem.

Wszyscy kochali ją w "Miodowych latach". Jej nie było stać na jedzenie
Agnieszka Pilaszewska z mężem (AKPA, AKPA)

Agnieszka Pilaszewska jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Pomimo upływu lat fani wciąż wspominają jej rolę Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata". 19 marca obchodzi urodziny.

Agnieszka Pilaszewska wspomina przeszłość

Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że aktorka jest także scenarzystką. Napisała scenariusze do takich seriali jak "Przepis na życie" czy "Samo życie". Zawodu nauczył ją mąż Maciej Maciejewski, z którym jest związana od prawie 30 lat.

Dziś małżeństwo może pochwalić się wieloma sukcesami, ale nie zawsze było kolorowo. Jak wspomina Agnieszka, kiedy na świat przyszła Kornelia, grała jednocześnie w "Miodowych latach" i pracowała w teatrze. A ponadto w domu się nie przelewało.

Byliśmy z mężem w takiej sytuacji, że mieliśmy tylko pieniądze na cztery plasterki szynki do kanapek dla naszej córki, która miała wtedy pięć lat. Ani złotówki więcej - wspomina.

Aktorka musiała korzystać z pomocy niani - pani Krysi. Niestety nie miała z czego jej zapłacić. W efekcie kobieta pracowała przez kilka miesięcy za darmo. "Przez cztery miesiące pracowała za darmo. Dostawała pieniądze dopiero wtedy, kiedy je mieliśmy. Potwornie było" – dodaje.

Zobacz także: Małgorzata Socha o pokazywaniu męża na Instagramie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić