o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Marta Ossowska
|

Wybory 2020. Detektyw Rutkowski będzie głosował na Andrzeja Dudę. Mówi dlaczego

70
Podziel się

Zbliża się druga tura wyborów prezydenckich w Polsce. Krzysztof Rutkowski zdradził, na kogo odda swój głos. Jakie ma argumenty?

Wybory 2020. Detektyw Rutkowski będzie głosował na Andrzeja Dudę. Mówi dlaczego
Krzysztof Rutkowski (ONS.pl)
bDoOzYHp

II tura wyborów niebawem. O urząd prezydenta zabiegają przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda oraz reprezentant Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

Krzysztof Rutkowski zdradził, na kogo zagłosuje 12 lipca. Zrobił to w rozmowie z "Super Expressem".

Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem.
bDoOzYHr

Przypominamy: druga tura wyborów prezydenckich już w najbliższą niedzielę. Komisje wyborcze otwarte są od godziny 7 rano do 21 wieczorem.

bDoOzYHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
wyborca
5 miesięcy temu
Mam poczucie déjà vu. Przypominam sobie wybory prezydenckie 1990 roku. Lech Wałęsa kontra Stanisław Tymiński. Ani jeden ani drugi, nie był z mojej bajki. Tak jest i obecnie. Pan Trzaskowski jest dla mnie niewiarygodny ze względu, na kampanię wyborczą opartą li tylko na negacji. Poza tym, nie pamięta co, kiedy i gdzie powiedział, a to skrzętnie wykorzystuje druga strona. Jako prezydent Warszawy nie może pochwalić się spektakularnymi osiągnięciami. Nie poradził sobie z wynikłymi problemami. Z realizacją kilkudziesięciu obietnic wyborczych też wypadł kiepsko. Pan Duda, dał się poznać w czasie pięcioletniej kadencji, a więc wiadomo czego można się spodziewać. Summa summarum, głosuję na obecnego prezydenta, ponieważ jest przewidywalny, a więc gwarantuje stabilność państwa.
Proste
5 miesięcy temu
Trzaskowski mówiąc, że chce aby pod jego prezydenturą rząd dalej realizował to co robi a on będzie tylko to nadzorował NIE MA POJĘCIA o polityce. Kłamstwem jest to, że tego chce ponieważ niedawno zarzekał się, że "gorącym żelazem wypali to co PIS...". Rutkowski to żaden autorytet ale niestety w tym co teraz mówi ma rację.
Ma rację
5 miesięcy temu
Ma rację , Trzaskowski zmienia zdanie co chwila ,, nie byłem posłem , jednak byłem posłem , rozdawnictwo jest be , dam 200 + , jestem za a nawet przeciw . Pogubił się i nie pamięta co mówił . Taki prezydent to katastrofa .
bDoOzYHT
123678asdcv
5 miesięcy temu
bardzo dobrze Panie Rutkowski ma Pan zupełnie rację.
pan polski
5 miesięcy temu
co by nie mówić ma rację, Trzaskowski to kolejne wybory (parlamentarne bo rząd upadnie ze względu na blokowanie ustaw) max pół roku a w związku z tym kolejne prawie 320 milionów zł w błoto (koszty wyborów do sprawdzenia w necie) i co się zmieni? NIC bo Polacy wyda tylko dwie słabe opcje
Najnowsze komentarze (70)
Ryszard
5 miesięcy temu
Twórcy materiału wyborczego przekonują, że wybór głowy państwa na drugą kadencję gwarantuje godne życie rodzin i seniorów, pracę dla Polaków, inwestycje w rozwój oraz bezpieczną i niezależną Polskę. Ulotkę opatrzono adnotacją, iż jest ona materiałem Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Pan prezydent miał szanse przez 5 lat i nic nie zrobił jak była bieda tak jest jak naród głodował i emeryt tak głoduje i leczenia niema, bo wolał dać 2 miliardy na media niż na onkologie i to dwa dni przed ogłoszeniem na korona wirusa. I tak samo zadba o Polaków dalej jak dbał do tej pory prezydent.
Jajakobyly
5 miesięcy temu
Karłowatość zobowiązuje
Mam
5 miesięcy temu
całą siatkę psich kłaków, na jaki adres przesłać? Rasowe, z owczarka niemieckiego
GOŚĆ
5 miesięcy temu
Brawo Krzysiu ja tez zswoimi głosujemy na Prezydenta Dudę
Polak
5 miesięcy temu
i masz facio rację brawo popieram
Mortyshia
5 miesięcy temu
Trzeba wybrać mniejsze zło.Rutkowski mieć swoje poglądy ale większości one nie interesują.Nie można się sugerować tym co myśli pogromca węża z nad Wisły.
polak
5 miesięcy temu
Popieram
Luis
5 miesięcy temu
Ale kogo obchodzi pan Rutkowski i sprawa jego glosu ?? Kto to jest ? To nikt
bDoOzYHL
kolo
5 miesięcy temu
Tylko Duda na Prezydenta
No tak
5 miesięcy temu
Ja też zagłosuję na Dudę ale ten Pan niech już się nie wypowiada, bo się kompromituje. Niech ten Pan się lepiej wyspowiada za siebie... Mówić za kogoś jest bardzo łatwo, prawda?
Władzio
5 miesięcy temu
Cała prawda o PiS jest taka że oszukał Polaków! Dał 500 ale tak podwyższył ceny że to 500 jest nic juź nie warte ci co nie mają 500 ubożeją bo muszą więcej wydawać ci co mają oszczędności to tracą bo banki nie oprocentowaną już oszczędności inflacja to nic innego jak ukryty podatek więc PiS zwiększył opodatkowanie nie ma inwestycji więc gospodarka siądzie za chwilę będzie ogromne bezrobocie mieszkania tak drogie że kogo na nie stać jeszcze 3 lata temu to było 3500 za metr dziś 10000 zł czy wy ludzie nie macie całkiem rozumu? PiS nabija sobie kieszenie lokując w bankach zagranicznych będzie ogromną bieda ale oni nakradli tyle że będą z nas się śmiać!!!
Bubba
5 miesięcy temu
A kogo jego głos obchodzi Żaden z niego wzór Ja oddaję głos na RT i co To moja sprawa Pad to koniec
bajabongo
5 miesięcy temu
Czyli co: złota klatka, ciepłe kluchy albo życie w zoo, bo inaczej będą zgrzyty. Będą i to co raz większe. Trzaskowski wbrew pozorom jest gwarantem upadku PO jak również Pis. Jarosław nie zgodzi się na wcześniejsze wybory. Niech sobie patrzą na ręce, do następnych wyborów.
xyz
5 miesięcy temu
Na coś pan liczy?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić