"Wychudzony" Karol Strasburger. Prezenter wyjaśnia

19

W miniony weekend Karol Strasburger wziął udział w pokazie charytatywnym "Gwiazdy dzieciom". Zaprezentował się w dwóch stylizacjach - lnianym komplecie i granatowej koszuli z bordowymi spodniami. Media od razu zwróciły uwagę na sylwetkę aktora.

"Wychudzony" Karol Strasburger. Prezenter wyjaśnia
Karol Strasburger (AKPA)

Uwagę prasy przykuł Karol Strasburger w lnianym komplecie. Niektórzy ocenili, że prezenter niepokojąco schudł. Takie wrażenie można było odnieść, spoglądając choćby na poniższe zdjęcie.

Prowadzący "Familiadę" uznał, że nie może przechodzić obojętnie obok licznych ocen. Opublikował post, w którym nawiązał do "wychudzonej sylwetki".

Tak!, dostałem nieco za duże "galotki" lniane, ale marka obiecała stworzyć nowe, mniejsze. Wiem, że niektóre media to szybko wychwyciły i napisały, że ja taki wychudzony nagle i może stąd ten efekt luzu, ale luz ja mam w sobie - wyjaśnił zainteresowany.

Karol Strasburger: Ja nie gwiazdorzę

Prezenter i aktor w dalszej części wpisu zaznaczył, że on nie "gwiazdorzy". W związku z tym za duży komplet zupełnie mu nie przeszkadzał. Liczył się bowiem przede wszystkim szczytny cel.

Drodzy moi, i jak widać ja nie "gwiazdorze" - za duże czy lekko za małe, a co tam! Tu się liczy szlachetny cel, dobra zabawa i z radością pójdę nawet w nie do końca dopasowanych strojach, bo takie sytuacje się zdarzają nawet mistrzom, a to tylko wybieg, nie koniec świata. Dziękuję projektantom za super lniany, przewiewny strój. Przynajmniej było mi chłodniej - spostrzegł.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić