Wyciekły jego rozmowy z Cichopek. Kurzajewski przerwał milczenie

68

Do mediów miały trafić nagrania rozmów telefonicznych Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Ich bliska relacja wywołała prawdziwe poruszenie i mówi się, że przyczyniła się do rozpadu małżeństwa aktorki. Teraz Maciej Kurzajewski postanowił skomentować te doniesienia.

Wyciekły jego rozmowy z Cichopek. Kurzajewski przerwał milczenie
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali się razem na rozdaniu Wiktorów. (AKPA, AKPA)

W ostatnich dniach na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Słynny tancerz po kilku tygodniach milczenia zaczął opowiadać w mediach o kulisach rozwodu i jego prawdziwych powodach. Wyznał, że to on został porzucony i to dla innego mężczyzny.

Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - powiedział Hakiel w programie "Miasto kobiet".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewsk podsłuchani?

Po występie Marcina Hakiela w programie "Miasto kobiet" media obiegła kolejna sensacyjna wiadomość. "Super Express" doniósł, że ktoś rozsyła nagrania rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Choć nie ma na to żadnego potwierdzenia, wiele osób wierzy, że to właśnie przez ich bliską relację rozpadło się małżeństwo aktorki.

Nagranie rozmów miało trafić do pracodawcy obojga. Katarzyna Cichopek podobno od razu przekazała sprawę swojemu prawnikowi. Teraz całą aferę skomentował dla "Faktu" Maciej Kurzajewski.

Skierowałem sprawę do organów ścigania - powiedział krótko.
Zobacz także: Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić