aktualizacja 

Wydało się. Oto co rodzice Roxie sądzą o jej związku z Kevinem

16

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu nie jest singielką. Dziewczyna tworzy parę z Kevinem Mglejem, którego poznała w pracy. Jak narzeczonego odbierają rodzice popularnej artystki? Już wszystko jasne.

Wydało się. Oto co rodzice Roxie sądzą o jej związku z Kevinem
Roksana Węgiel ujawniła, jak jej rodzice zareagowali na związek z Kevinem Mglejem (Instagram)

Roksana Węgiel u boku Kevina Mgleja kroczy już od kilku miesięcy. Ten związek wywołuje bardzo dużo emocji. Wszystko za sprawą tego, że chłopak jest starszy od artystki o osiem lat i ma dziecko z inną kobietą.

Opinie innych zupełnie nie przeszkadzają Roksanie i Kevinowi. Zakochani systematycznie rozwijają swoją relację. Postawili już bardzo ważny krok w postaci zaręczyn.

A jak na Kevina zapatrują się rodzice Roksany? Wokalistka odpowiedziała na to pytanie w trakcie rozmowy z Party.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rowerem uderzył w osobówkę. 27-latk był pijany

Węgiel wyraźnie dała do zrozumienia, że jej rodzice szybko polubili Mgleja. Jednocześnie ujawniła, jak reagowali na jej wcześniejsze miłości.

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuje to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja - powiedziała Roksana.

Kevin Mglej wprost o Roksanie Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej utrzymują, że łączy ich bardzo silne uczucie. Ostatnio zakochani po raz pierwszy razem zapozowali na jednej z branżowych imprez.

Udzielili również premierowego wspólnego wywiadu. W trakcie rozmowy ze "Światem Gwiazd" Kevin otwarcie wyznał, co spodobało mu się w partnerce.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak, rozpłynąłem się - zrelacjonował narzeczony Roksany Węgiel.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić