Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wydało się. Są szczegóły ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

5

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie cywilnym. Zakochani podobno zdecydowali się na przyspieszenie uroczystości z uwagi na sytuację zdrowotną babci pana młodego. O ceremonii nie wiedział niemal nikt. Media dopiero teraz dzielą się ustaleniami.

Wydało się. Są szczegóły ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja
Kevin Mglej, Roksana Węgiel (Licencjodawca, AKPA)

Informacja o tym, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie, trafiła do mediów 8 kwietnia 2024 roku. O zmianie stanu cywilnego celebrytki świadczyć miało to, iż w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej widnieje z podwójnym nazwiskiem (Węgiel-Mglej). Do tego doszły zdjęcia, na których zakochana dwójka pozowała z obrączkami na palcach.

Ostatnio zaś portal Pudelek donosił o śmierci babci Kevina Mgleja. Właśnie z uwagi na nią ślub Roksany i Kevina miał zostać przyspieszony. Parze podobno bardzo zależało na tym, by seniorka była obecna na ceremonii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Firmy zwalniają pracowników. Eksperci: to są lokalne dramaty, tragedii na rynku nie ma

Tymczasem portal shownews.pl przekazał więcej informacji nt. ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Według ustaleń tego tytułu, odbył się on mniej więcej rok po zaręczynach, a zatem w okolicach 29 marca.

Dlaczego o ślubie Węgiel i Mgleja było cicho?

O ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja było cicho choćby z uwagi na... zabieg z obrączkami. Zasadniczo małżonkowie noszą takie same modele. Roksana Węgiel i Kevin Mglej postawili natomiast na różne obrączki.

Nikt nie spodziewał się, że będą nosić dwa różne wzory ślubnej biżuterii, ale tak postanowili. Roxie ma obrączkę z diamentami, Kevin wybrał skromniejszą wersję. Te same obrączki założą sobie jeszcze raz przed ołtarzem - przekazał informator shownews.pl.

Oczywiście para planuje również ślub kościelny. Z doniesień medialnych wynika, że ceremonia odbędzie się w sierpniu w okolicach Jasła. Właśnie stamtąd pochodzi Roksana.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić